Jak oglądać dzisiejszą konferencję Apple na Android i komputerze z Windows poradniki, polecane, ciekawostki windows 8, windows 7, VLC, prezentacja Apple na windows, marcowa prezentacja Apple na windows, marcowa prezentacja Apple na android, march 2016 apple watch android, march 2016 apple keynote vlc link, Loop you in vlc link, Loop you in, lets you Loop you in, keynote 2016 na andorid, keynote 2016 jak oglądać, keynote, ipad pro mini, gdzie oglądać prezentację iPhone SE, Android  Już dziś o godzinie 18 rozpocznie się specjalna konferencja Apple poświęcona iPhone SE i iPad Pro mini. Pisaliśmy już o tym wielokrotnie. Konferencję będzie można bez problemu oglądać na OS X oraz urządzeniach z iOS, a co z Androidem i starszym Windows? konfa

Jak oglądać dzisiejszą konferencję Apple na Android i komputerze z Windows

Już dziś o godzinie 18 rozpocznie się specjalna konferencja Apple poświęcona iPhone SE i iPad Pro mini. Pisaliśmy już o tym wielokrotnie. Konferencję będzie można bez problemu oglądać na OS X oraz urządzeniach z iOS, a co z Androidem i starszym Windows?

Nie martwicie się. Jest i na to sposób. Poniżej opiszę Wam co należy zrobić, aby obejrzeć wieczorną konferencje na urządzeniach z Androidem i komputerach z Windows 8, 7 lub starszym.

Jak oglądać dzisiejszą konferencję Apple na Android i komputerze z Windows poradniki, polecane, ciekawostki windows 8, windows 7, VLC, prezentacja Apple na windows, marcowa prezentacja Apple na windows, marcowa prezentacja Apple na android, march 2016 apple watch android, march 2016 apple keynote vlc link, Loop you in vlc link, Loop you in, lets you Loop you in, keynote 2016 na andorid, keynote 2016 jak oglądać, keynote, ipad pro mini, gdzie oglądać prezentację iPhone SE, Android  Już dziś o godzinie 18 rozpocznie się specjalna konferencja Apple poświęcona iPhone SE i iPad Pro mini. Pisaliśmy już o tym wielokrotnie. Konferencję będzie można bez problemu oglądać na OS X oraz urządzeniach z iOS, a co z Androidem i starszym Windows? Zrzut ekranu 2016 03 20 o 17.25.08

Pierwszą rzeczą jaką będziecie musieli zrobić to pobrać aplikację VLC, która dostępna jest zarówno na Android jak i Windows.

Po pobraniu i uruchomieniu apki należy wejść w Media oraz Open Network Stream i wkleić tam poniższy link.

http://p.events-delivery.apple.com.edgesuite.net/1509pijnedfvopihbefvpijlkjb/m3u8/hls_mvp.m3u8

Gdy to zrobicie klikacie Play i gotowe.

Pamiętajcie również o tym aby być wieczorem z nami. Postaramy się jak najszybciej informować Was o wszystkich nowościach.

Aktualizacja

Jeśli nie chcecie się bawić z VLC, to transmisję możecie oglądać także bezpośrednio w swoich urządzeniach z iOS i Android po kliknięciu w tym miejscu.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry