Jak oglądać filmy z YouTube za pomocą SharePlay - instrukcja poradniki, ciekawostki Youtube, SharePlay na YouTube, shareplay, Poradnik, jak ogladac filmy z youtube za pomoca shareplay, Instrukcja Jedną z najbardziej niezwykłych funkcji nowych wersji systemu operacyjnego Apple jest SharePlay. W tym wpisie pokażemy Ci jak oglądać wspólnie ze znajomymi filmy z YouTube za pomocą nowości, która pojawiła się w iOS 15.1 i iPadOS 15.1. youtube 1300x700

Jak oglądać filmy z YouTube za pomocą SharePlay – instrukcja

Jedną z najbardziej niezwykłych funkcji nowych wersji systemu operacyjnego Apple jest SharePlay. W tym wpisie pokażemy Ci jak oglądać wspólnie ze znajomymi filmy z YouTube za pomocą nowości, która pojawiła się w iOS 15.1 i iPadOS 15.1.

Dla przypomnienia dodamy, że SharePlay to opcja, która umożliwia oglądanie filmów, słuchanie muzyki, odtwarzanie, a nawet udostępnianie ekranu urządzenia znajomym lub krewnym. Wszystko realizowane jest na poziomie systemu i nie wymaga skomplikowanej konfiguracji ani aktywacji.

Oglądnięcie wideo na YouTube w trybie SharePlay jest banalne. Google niechętnie włącza nowe funkcje iOS do swoich aplikacji. Jak pamiętamy tryb Picture-in-Picture, który działa na iPadzie od iOS 9 na iPhone pojawił się dopiero niedawno. W tym tempie klient YouTube będzie musiał czekać na wsparcie SharePlay jeszcze kilka lat.

Jednak, jak to często bywa, jeśli jedna funkcja iOS nie działa, pomoże inna. W tej chwili możesz organizować wspólne oglądanie filmów na YouTube za pomocą innej funkcji SharePlay za pomocą aplikacji firmy trzeciej. Programiści Share+ są pierwszymi, którzy wymyślili to obejście.

Jak oglądać filmy z YouTube za pomocą SharePlay

Jak oglądać filmy z YouTube za pomocą SharePlay - instrukcja poradniki, ciekawostki Youtube, SharePlay na YouTube, shareplay, Poradnik, jak ogladac filmy z youtube za pomoca shareplay, Instrukcja Jedną z najbardziej niezwykłych funkcji nowych wersji systemu operacyjnego Apple jest SharePlay. W tym wpisie pokażemy Ci jak oglądać wspólnie ze znajomymi filmy z YouTube za pomocą nowości, która pojawiła się w iOS 15.1 i iPadOS 15.1. YouTube

Ta metoda, podobnie jak sama funkcja SharePlay, będzie działać tylko na urządzeniach z iOS 15.1, iPadOS 15.1 i nowszymi wersjami mobilnych systemów operacyjnych Apple.

 • Pobierz aplikację Share+ z App Store. Narzędzie jest bezpłatne, ale z reklamami. Filmy są wyłączone w ramach miesięcznej subskrypcji, ale możesz korzystać z potrzebnych nam funkcji całkowicie bezpłatnie.
 • Nawiąż połączenie FaceTime z jedną lub kilkoma osobami, którym chcesz udostępnić YouTube.
 • Podczas połączenia uruchom aplikację Share+ i naciśnij przycisk SharePlay na pasku sterowania połączeniami.
 • Wszyscy rozmówcy otrzymają zaproszenie na wspólną sesję oraz link do pobrania Share+.
 • Po zainstalowaniu programu przez wszystkich i potwierdzeniu chęci wzięcia udziału we wspólnym oglądaniu, możesz przejść do sekcji Teatr – YouTube .

Jak oglądać filmy z YouTube za pomocą SharePlay - instrukcja poradniki, ciekawostki Youtube, SharePlay na YouTube, shareplay, Poradnik, jak ogladac filmy z youtube za pomoca shareplay, Instrukcja Jedną z najbardziej niezwykłych funkcji nowych wersji systemu operacyjnego Apple jest SharePlay. W tym wpisie pokażemy Ci jak oglądać wspólnie ze znajomymi filmy z YouTube za pomocą nowości, która pojawiła się w iOS 15.1 i iPadOS 15.1. YT

 • Kliknij „+” w prawym górnym rogu i wybierz YouTube . Otworzy się wbudowana przeglądarka, w której możesz wyszukiwać i odtwarzać filmy z YouTube. Jeśli chcesz, możesz się zalogować, ale przeglądanie jest możliwe bez tego.
 • Po wybraniu wideo kliknij przycisk Play Now.
 • Podczas oglądania każdy użytkownik może sterować odtwarzaniem, przewijaniem lub dodawaniem innych filmów do kolejki.

W ten sposób można zorganizować wspólne oglądanie filmów YouTube za pośrednictwem SharePlay. Miłego oglądania!

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top