Jak oglądać prezentację  iOS 12 na Android i komputerze z Windows poradniki, polecane, ciekawostki windows 8, windows 7, VLC, prezentacja iOS 12 przez vlc, iOS 12 vlc, iOS 12 prezentacja, iOS 12 listream, Android  Jak wiecie już za chwilę rozpocznie się konferencja na której zobaczymy między innymi iOS 12. Pisaliśmy już o tym wielokrotnie. iOS12

Jak oglądać prezentację iOS 12 na Android i komputerze z Windows

Jak wiecie już za chwilę rozpocznie się konferencja na której zobaczymy między innymi iOS 12. Pisaliśmy już o tym wielokrotnie.

Konferencję będzie można bez problemu oglądać na OS X oraz urządzeniach z iOS, a co z Androidem i starszym Windows?

Nie martwicie się. Jest i na to sposób. Poniżej opiszę Wam co należy zrobić, aby obejrzeć konferencję na urządzeniach z Androidem i komputerach z Windows 8, 7 lub starszym.

Jak oglądać prezentację  iOS 12 na Android i komputerze z Windows poradniki, polecane, ciekawostki windows 8, windows 7, VLC, prezentacja iOS 12 przez vlc, iOS 12 vlc, iOS 12 prezentacja, iOS 12 listream, Android  Jak wiecie już za chwilę rozpocznie się konferencja na której zobaczymy między innymi iOS 12. Pisaliśmy już o tym wielokrotnie. WWDC

Pierwszą rzeczą jaką będziecie musieli zrobić to pobrać aplikację VLC, która dostępna jest zarówno na Android jak i Windows.

Po pobraniu i uruchomieniu apki należy wejść w Media oraz Open Network Stream i wkleić tam poniższy link.

https://p-events-delivery.akamaized.net/18oijbasfvuhbfsdvoijhbsdfvljkb6/m3u8/atv_mvp.m3u8

Gdy to zrobicie klikacie Play i gotowe!

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top