Jak pobrać i zainstalować pierwszą publiczną betę systemu iOS 15.5 poradniki, ciekawostki publiczna beta IOS 15.5, jak zainstalować publiczną betę iOS 15.5  Dwadzieścia cztery godziny po wydaniu bety deweloperskiej firma Apple udostępniła pierwszą publiczną betę systemów iOS 15.5 i iPadOS 15.5. iOS15 1 1300x700

Jak pobrać i zainstalować pierwszą publiczną betę systemu iOS 15.5

Dwadzieścia cztery godziny po wydaniu bety deweloperskiej firma Apple udostępniła pierwszą publiczną betę systemów iOS 15.5 i iPadOS 15.5.

W systemie iOS 15.5 nie ma wielu nowych funkcji, przynajmniej na poziomie funkcjonalnym. Wprowadzono zmiany w aplikacji iTunes Pass, są odniesienia do Apple Classical i niewiele więcej. Jeśli jednak chcesz korzystać z  tej wersji systemu już teraz to pokażemy Ci i opiszemy wszystkie kroki, które należy wykonać, aby zainstalować publiczną betę systemów iOS 15.5 i iPadOS 15.5.

Jak zainstalować pierwszą publiczną betę iOS 15.5

Jak pobrać i zainstalować pierwszą publiczną betę systemu iOS 15.5 poradniki, ciekawostki publiczna beta IOS 15.5, jak zainstalować publiczną betę iOS 15.5  Dwadzieścia cztery godziny po wydaniu bety deweloperskiej firma Apple udostępniła pierwszą publiczną betę systemów iOS 15.5 i iPadOS 15.5. iOS15.5

Pierwszą rzeczą jaką należy zrobić jest oczywiście zalogowanie się za pomocą Apple ID na stronie beta.apple.com. Proces jest całkowicie darmowy. Gdy to zrobicie wystarczy wybrać odpowiedni system i pobrać profil, a następnie zainstalować go w iUrządzeniu. Aby to zrobić należy udać się do Ustawień w iPhone, iPad i całkiem u góry pod menu iCloud powinno dostępne być nowe pole z pobranym profilem. Wchodzimy tam i zainstalujemy pobrany profil. Teraz już wyłączamy i włączamy telefon lub tablet i gotowe. Aktualizacja do iOS 15.5 powinna pojawić się w Ustawienia – Ogólne – Uaktualnienia.

Pamiętaj, że to wciąż jest wersja beta, więc w systemie mogą występować błędy. My po ponad 24h testów nie odnotowaliśmy żadnych szczególnych problemów na iPhone’ach i iPadach, ale bezwzględnie zalecamy wykonanie kopii zapasowej urządzenia przed przystąpieniem do instalacji wersji beta.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry