dowm 2

Jak pobrać na iPhone filmy z Instagram, YouTube, TikTok. Szybko i za darmo!

Jak pobrać za darmo DOWOLNY film z internetu na iPhone? Wystarczą dwa kliknięcia, aby zapisać wideo  z YouTube, Instagram, Facebook, czy TikTok.

Opisany poniżej sposób pozwala szybko i wygodnie pobrać filmy z takich serwisów jak Facebook, Instagram, Twitter, YouTube, Vimeo, Snapchat, Dailymotion, Flickr, Twitch, Tumblr, VK, SoundCloud, TikTok oraz innych sieci społecznościowych i nie tylko.

Jak pobrać filmy z YouTube, Instagram, TikTok?

Jak pobrać na iPhone filmy z Instagram, YouTube, TikTok. Szybko i za darmo! poradniki, ciekawostki Twitter download wideo, Snapchat download wideo, r.download, jak za darmo pobrać wideo z tiktok, jak za darmo pobrać film z youtube, jak pobrać wideo ze snapchat, jak pobrać na iPhone wideo z youtube, jak pobrać na iPhone wideo z tiktok, jak pobrać film z youtube, jak pobrać film z tiktok, jak pobrać film z instagram, iPhone, iPad, Instagram download wideo  Jak pobrać za darmo DOWOLNY film z internetu na iPhone? Wystarczą dwa kliknięcia, aby zapisać wideo  z YouTube, Instagram, Facebook, czy TikTok. down3

Wystarczy, że pobierzecie darmowy skrót “R⤓Download”. To on  sprawi, że możliwe będzie ściągnięcie praktycznie dolnego filmu z internetu.

Aby zainstalować R.Download wykonaj następujące czynności:

Gdy to zrobicie wystarczy skopiować link do filmu z dowolnej sieci społecznościowej i uruchomić skrót  R⤓Download.

Jak pobrać na iPhone filmy z Instagram, YouTube, TikTok. Szybko i za darmo! poradniki, ciekawostki Twitter download wideo, Snapchat download wideo, r.download, jak za darmo pobrać wideo z tiktok, jak za darmo pobrać film z youtube, jak pobrać wideo ze snapchat, jak pobrać na iPhone wideo z youtube, jak pobrać na iPhone wideo z tiktok, jak pobrać film z youtube, jak pobrać film z tiktok, jak pobrać film z instagram, iPhone, iPad, Instagram download wideo  Jak pobrać za darmo DOWOLNY film z internetu na iPhone? Wystarczą dwa kliknięcia, aby zapisać wideo  z YouTube, Instagram, Facebook, czy TikTok. downl

Przy pierwszym uruchomieniu skrót  poprosi Cię o pozwolenie na korzystanie ze schowka i dostęp do zasobów pośrednich, nie krępuj się zezwolić. W żaden sposób nie zagraża to Twoim danym.

Po wydaniu wszystkich uprawnień zostaniesz poproszony o wybranie preferowanej rozdzielczości wideo, a następnie rozpocznie się samo pobieranie. Poczekaj chwilę, w zależności od „wagi” pliku, i poszukaj go w bibliotece multimediów. Aby nie otwierać aplikacji Shortcuts za każdym razem, zalecamy utworzyć skrót na ekranie głównym iPhone, iPad.

Oto jak to zrobić.

  • Dotknij i przytrzymaj dowolne miejsce na ekranie głównym iPhone’a, aby przejść do trybu edycji ikon.
  • Następnie kliknij na znak plus w lewym górnym rogu ekranu i z listy widżetów wybierz „Skróty”.
  • Dodaj widget na ekran główny.
  • Następnie kliknij na widgecie i wybierz z listy skóry “R.Download”.

Teraz masz uniwersalny downloader filmów z internetu na wyciągnięcie ręki. Co najważniejsze, nie zapomnij najpierw skopiować linku przed kliknięciem przycisku R⤓Download.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top