iOS 13

Jak podłączyć kontroler PlayStation 4 lub Xbox One do iPhone, iPad z iOS 13

Kolejną nowością w iOS 13, która spodoba się graczom jest możliwość podłączenia pada PlayStation 4 lub Xbox One do iPad, iPhone. Jak tego dokonać?

Proces parowania jest banalnie prosty. Poniżej możecie zobaczyć jak to wygląda.

W przypadku pada Xbox należy przycisnąć i przytrzymać przez chwilę przycisk znajdujący się z tyłu kontrolera. Jest to wyraźnie pokazane na zdjęciu poniżej.

Jak podłączyć kontroler PlayStation 4 lub Xbox One do iPhone, iPad z iOS 13 polecane, ciekawostki Wideo, jak podłączyć pada Xbox do iPhone, jak podłączyć pada Xbox do iPad, jak podłączyć pada PS4 do iPhone, jak podłączyć pada PS4 do iPad, iPhone, iPad, iOS 13  Kolejną nowością w iOS 13, która spodoba się graczom jest możliwość podłączenia pada PlayStation 4 lub Xbox One do iPad, iPhone. Jak tego dokonać? iOS13 xbox 1

W przypadku pada PlayStation 4 konieczne jest przytrzymacie przez chwilę dwóch przycisków. Jeden znajduje się na środku kontrolera, a z drugi z tyłu. Również możecie to zobaczyć na poniższym zdjęciu.

Jak podłączyć kontroler PlayStation 4 lub Xbox One do iPhone, iPad z iOS 13 polecane, ciekawostki Wideo, jak podłączyć pada Xbox do iPhone, jak podłączyć pada Xbox do iPad, jak podłączyć pada PS4 do iPhone, jak podłączyć pada PS4 do iPad, iPhone, iPad, iOS 13  Kolejną nowością w iOS 13, która spodoba się graczom jest możliwość podłączenia pada PlayStation 4 lub Xbox One do iPad, iPhone. Jak tego dokonać? iOS13 PS4

Gdy to zrobicie po prostu udajecie się do Ustawień bluetooth w iPhone, iPad z iOS 13 i parujecie urządzenia ze sobą. Cały proces parowania możecie zobaczyć na wideo, które zamieszczam niżej.

Zapewne zapytanie, a które gry współpracują z kontrolerami? Aby się tego dowiedzieć zapraszam Was do tego wpisu. Znajdziecie tam pełen spis gier, które są kompatybilne z padami.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry