Jak pozbyć się denerwujących powiadomień o aktualizacji systemu iOS? polecane, ciekawostki powiadomienia o aktualizacji, jak zablokować aktualizację na iOS, jak usunąć powiadomienia o aktualizacji iOS, iOS, blokada powiadomień o aktualizacji na iPhone, blokada powiadomień o aktualizacji na iPad, Apple  Najnowsze wersje systemu iOS automatycznie przypominają użytkownikom o nowej aktualizacji. Jeśli nie chcesz instalować aktualizacji systemu iOS, istnieje sposób na pozbycie się denerwujących przypomnień. aktualizacja ios

Jak pozbyć się denerwujących powiadomień o aktualizacji systemu iOS?

Najnowsze wersje systemu iOS automatycznie przypominają użytkownikom o nowej aktualizacji. Jeśli nie chcesz instalować aktualizacji systemu iOS, istnieje sposób na pozbycie się denerwujących przypomnień.

Pierwsza opcja to kliknięcie ?Później?, gdy na ekranie pojawi się informacja o aktualizacji. Pamiętajcie jednak, że powiadomienie pojawi się ponownie po 24 godzinach i będziecie musieli ponownie wybrać opcję ?Później?. I tak w kółko. Ta opcja jest odpowiednia tylko dla tych, którzy chcą wykonać aktualizację, ale trochę później.

Jak pozbyć się denerwujących powiadomień o aktualizacji systemu iOS? polecane, ciekawostki powiadomienia o aktualizacji, jak zablokować aktualizację na iOS, jak usunąć powiadomienia o aktualizacji iOS, iOS, blokada powiadomień o aktualizacji na iPhone, blokada powiadomień o aktualizacji na iPad, Apple  Najnowsze wersje systemu iOS automatycznie przypominają użytkownikom o nowej aktualizacji. Jeśli nie chcesz instalować aktualizacji systemu iOS, istnieje sposób na pozbycie się denerwujących przypomnień. iOS10update

Innym sposobem jest usunięcie pobranego pliku aktualizacji z urządzenia. W tym celu należy udać się do: Ustawienia, Ogólne, wybrać iPhone (pamięć), a następnie odszukać plik aktualizacji i usuń go.

Ale niestety też jest to tylko chwilowe rozwiązanie: jak tylko urządzenie połączy się z Wi-Fi, aktualizacja prawdopodobnie zostanie pobrana ponownie. Dlatego najlepszym rozwiązaniem jest po usunięciu aktualizacji zablokowanie następujących adresów na routerze:

  • appldnld.apple.com
  • mesu.apple.com

Jest to ekstremalne rozwiązanie, ale skuteczne w przypadku, gdy nie planujecie instalować aktualizacji w najbliższej przyszłości.

Należy jednak pamiętać, że w większości przypadków najlepszym wyjściem z tej sytuacji jest po prostu zainstalowanie aktualizacji i nie martwienie się o powiadomienia. Co więcej, iOS 12.3 okazał się doskonały pod względem wydajności, więc niczego nie ryzykujecie.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry