Jak robić zrzut ekranu iPhone’a bez dotykania fizycznych przycisków poradniki, ciekawostki zrzut ekranu na iphone jak, zrzut ekranu na iphone, jak zrobic zrzut ekranu iphone, jak zrobic zrzut ekranu bez dotykania przycikow  Być może nie wszyscy z Was wiedzą, ale iPhone pozwala zrobić zrzut ekranu bez dotykania fizycznych przycisków. Jak tego dokonać? Już tłumaczymy! iPhoneSE3 4 1300x700

Jak robić zrzut ekranu iPhone’a bez dotykania fizycznych przycisków

Być może nie wszyscy z Was wiedzą, ale iPhone pozwala zrobić zrzut ekranu bez dotykania fizycznych przycisków. Jak tego dokonać? Już tłumaczymy!

ale Czy wiesz, że możesz robić zrzuty ekranu na swoim iPhonie bez konieczności naciskania fizycznych przycisków na swoim urządzeniu? Jeśli jesteś jednym z tych użytkowników, którzy regularnie robią zrzuty ekranu, może to być dla Ciebie przydatna funkcja.

Jak robić zrzut ekranu iPhone’a bez dotykania fizycznych przycisków

Jak robić zrzut ekranu iPhone’a bez dotykania fizycznych przycisków poradniki, ciekawostki zrzut ekranu na iphone jak, zrzut ekranu na iphone, jak zrobic zrzut ekranu iphone, jak zrobic zrzut ekranu bez dotykania przycikow  Być może nie wszyscy z Was wiedzą, ale iPhone pozwala zrobić zrzut ekranu bez dotykania fizycznych przycisków. Jak tego dokonać? Już tłumaczymy! iPhoneSE22022 onetech

Będziesz potrzebować iPhone’a 8 lub nowszego, a iPhone musi mieć iOS 14 lub nowszy.

  • Otwórz Ustawienia.
  • W menu ustawień przewiń w dół i kliknij Dostępność.
  • Następnie tapnij na Dotyk.
  • Przewiń w dół, aby znaleźć funkcję Stuknięcie w tył , która jest domyślnie wyłączona. Kliknij na niej, aby kontynuować.
  • Teraz wybierz ustawienie Dwukrotne stuknięcie.
  • W tym menu wybierz Zrzut ekranu.

Teraz za każdym razem, gdy stukniesz dwa razy w tył swojego iPhone ten zrobi zrzut ekranu! Metoda bardzo prosta i skuteczna.

Kolejne poradniki niebawem!

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
final cut pro

Apple obiecuje poprawić Final Cut Pro

W kwietniu grupa profesjonalistów pracujących z programem Final Cut podpisała list otwarty, w którym zwróciła się do firmy Apple z prośbą o podjęcie dalszych działań w celu poprawy wykorzystania programu Final Cut w branży telewizyjnej i filmowej.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry