Jak robić zrzut ekranu iPhone’a

Jak robić zrzut ekranu iPhone’a bez dotykania fizycznych przycisków

Być może nie wszyscy z Was wiedzą, ale iPhone pozwala zrobić zrzut ekranu bez dotykania fizycznych przycisków. Jak tego dokonać? Już tłumaczymy!

ale Czy wiesz, że możesz robić zrzuty ekranu na swoim iPhonie bez konieczności naciskania fizycznych przycisków na swoim urządzeniu? Jeśli jesteś jednym z tych użytkowników, którzy regularnie robią zrzuty ekranu, może to być dla Ciebie przydatna funkcja.

Jak robić zrzut ekranu iPhone’a bez dotykania fizycznych przycisków

Jak robić zrzut ekranu iPhone’a bez dotykania fizycznych przycisków poradniki, ciekawostki zrzut ekranu na iphone jak, zrzut ekranu na iphone, jak zrobic zrzut ekranu iphone, jak zrobic zrzut ekranu bez dotykania przycikow  Być może nie wszyscy z Was wiedzą, ale iPhone pozwala zrobić zrzut ekranu bez dotykania fizycznych przycisków. Jak tego dokonać? Już tłumaczymy! iPhoneSE22022 onetech

Będziesz potrzebować iPhone’a 8 lub nowszego, a iPhone musi mieć iOS 14 lub nowszy.

  • Otwórz Ustawienia.
  • W menu ustawień przewiń w dół i kliknij Dostępność.
  • Następnie tapnij na Dotyk.
  • Przewiń w dół, aby znaleźć funkcję Stuknięcie w tył , która jest domyślnie wyłączona. Kliknij na niej, aby kontynuować.
  • Teraz wybierz ustawienie Dwukrotne stuknięcie.
  • W tym menu wybierz Zrzut ekranu.

Teraz za każdym razem, gdy stukniesz dwa razy w tył swojego iPhone ten zrobi zrzut ekranu! Metoda bardzo prosta i skuteczna.

Kolejne poradniki niebawem!

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top