Jak skonfigurować 3D Touch w iPhone 6s/6s Plus polecane, ciekawostki konfiguracja 3d touch w iPhone 6s, jak zmienić siłę nacisku w iPhone 6s, jak ustawić siłę nacisku w iPhone 6s, Jak skonfigurować 3D Touch, iPhone 6s Plus, 3d touch  3D Touch to jedna z głównych nowości w nowych iPhone?ach 6s. Gdy opcja jest włączona możemy naciskać na ekran iPhone'a z różną siłą, aby wyświetlić pogląd, czy dodatkowe menu w aplikacjach. ip6s

Jak skonfigurować 3D Touch w iPhone 6s/6s Plus

3D Touch to jedna z głównych nowości w nowych iPhone?ach 6s. Gdy opcja jest włączona możemy naciskać na ekran iPhone’a z różną siłą, aby wyświetlić pogląd, czy dodatkowe menu w aplikacjach.

Aby ułatwić użytkownikowi korzystanie z tej funkcji, Apple pozwala użytkownikom nowych iPhone?ów na konfigurację siły nacisku, który jak wspomniałem na początku wymagana jest do aktywowania różnych czynności.

Dodatkowe ustawienia 3D Touch znajdują się w Ustawienia – Ogólne – Dostępność – 3D Touch. Jak widać poniżej do wyboru mamy trzy opcje: Mała, Średnia i Duża siła nacisku.

Jak skonfigurować 3D Touch w iPhone 6s/6s Plus polecane, ciekawostki konfiguracja 3d touch w iPhone 6s, jak zmienić siłę nacisku w iPhone 6s, jak ustawić siłę nacisku w iPhone 6s, Jak skonfigurować 3D Touch, iPhone 6s Plus, 3d touch  3D Touch to jedna z głównych nowości w nowych iPhone?ach 6s. Gdy opcja jest włączona możemy naciskać na ekran iPhone'a z różną siłą, aby wyświetlić pogląd, czy dodatkowe menu w aplikacjach. 3dtouch1

Poniżej opcji umieszczony dostał przykładowy obrazek, który służy do sprawdzenia i przetestowania czułości 3D Touch dla funkcji przeglądu i podglądu.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top