Jak sprawdzić czy iPhone 11 / 11 Pro podczas robienia zdjęcia korzystał z Deep Fusion polecane, ciekawostki Metapho, jak sprawdzić, iPhone, Deep Fusion, Apple  Za pomocą tej darmowej apki sprawdzicie, czy iPhone 11 / 11 Pro podczas robienia zdjęcia korzystał z nowego trybu Deep Fusion czy nie. iPhone11P

Jak sprawdzić czy iPhone 11 / 11 Pro podczas robienia zdjęcia korzystał z Deep Fusion

Za pomocą tej darmowej apki sprawdzicie, czy iPhone 11 / 11 Pro podczas robienia zdjęcia korzystał z nowego trybu Deep Fusion czy nie.

Apple funkcję Deep Fusion dla nowych iPhone 11 dodało w iOS 13.2. Funkcja podczas robienia zdjęcia aktywowana jest automatycznie i tak naprawdę nie wiemy, czy dane zdjęcie zrobione było z Deep Fusion czy bez. Ale na szczęście w App Store jest aplikacja Metapho, która odpowie Wam na to pytanie.

Jak sprawdzić czy iPhone 11 / 11 Pro podczas robienia zdjęcia korzystał z Deep Fusion polecane, ciekawostki Metapho, jak sprawdzić, iPhone, Deep Fusion, Apple  Za pomocą tej darmowej apki sprawdzicie, czy iPhone 11 / 11 Pro podczas robienia zdjęcia korzystał z nowego trybu Deep Fusion czy nie. DeepFusion 1 514x350

Aby wyświetlić informacje o zdjęciu musisz:

  • Pobierz bezpłatną aplikację ze sklepu App Store;
  • Uruchom Metapho i udostępnić jej dostęp do zdjęć.

Informacje na temat korzystania z Deep Fusion i trybu nocnego będą wyświetlane na samej górze w sekcji informacji o obrazie (patrz wyżej).

Aplikacja Metapho umożliwia także przeglądanie i edycję metadanych EXIF.

[app 914457352]

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
ios15.1beta1 1

Co nowego w iOS 15.1 beta 1

Kilka godzin temu firma Apple udostępniła deweloperom iOS 15 beta 1, iPadOS 15 beta 1, więc czas najwyższy na przegląd nowości i zmian jakie pojawiły się w najnowszych systemach.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry