airtag bateria

Jak sprawdzić poziom naładowania baterii AirTag

Jak sprawdzić poziom naładowania baterii AirTag? Sposób jest bardzo prosty i wymaga jedynie kilku kliknięć. Zobacz nasz poradnik krok po kroku.

Firma Apple poinformowała, że baterie w urządzeniach AirTag powinny wystarczyć na około rok, więc jeśli kupiłeś urządzenie w momencie premiery, prawdopodobnie nadszedł czas, aby sprawdzić, ile zostało w jakiej kondycji jest bateria urządzenia. Jak sprawdzić poziom naładowania baterii AirTag?

Nie można niestety przewidzieć, jak długo będzie działać bateria, ponieważ zależy to głównie od intensywności jego użytkowania. Jeśli jednak bateria urządzenia AirTag osiągnie swój limit, telefon iPhone powiadomi Cię o konieczności jej wymiany. Niestety, jest to jedyne powiadomienie, jakie otrzymasz w tej sprawie. Jeśli przeoczyłeś powiadomienie, po upływie około roku od zakupu zaleca się sprawdzenie stanu baterii.

Jak sprawdzić poziom naładowania baterii AirTag?

Jak sprawdzić poziom naładowania baterii AirTag poradniki, ciekawostki poziom baterii w airtag, jak sprawdzic poziom naladowania baterii w apple airtag, jak sprawdzic poziom baterii w airtag, Apple AirTag  Jak sprawdzić poziom naładowania baterii AirTag? Sposób jest bardzo prosty i wymaga jedynie kilku kliknięć. Zobacz nasz poradnik krok po kroku. AirTag
Apple AirTag
  • Otwórz aplikację Znajdź w telefonie iPhone.
  • Stuknij zakładkę Obiekty w dolnym rzędzie.
  • Wybierz AirTag znajdujący się na liście.
  • W otwartym oknie, w górnym nagłówku, znajdź ikonę baterii.

Firma Apple nie udostępnia sposobu wyświetlania dokładnego procentowego stanu naładowania baterii, a jedynie ikonę. W związku z tym pomiar nie jest zbyt dokładny. Wymiana baterii jest naprawdę bardzo prosta. Więcej na ten temat przeczytacie w naszym poradniku – Jak wymienić baterię w AirTag.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top