bateria 1

Jak sprawdzić poziom naładowania baterii urządzenia Bluetooth podłączonego do iPhone? Oto wszystkie sposoby

Apple projektuje swoje urządzenia w taki sposób, aby były jak najbardziej wygodne i funkcjonalne, jak to tylko możliwe „zaprzyjaźniły się” ze sobą – potocznie nazywa się to „ekosystemem”.

Czasamijednakistnieje potrzeba użycia jakiegoś akcesorium z iPhone, które nie zostało wyprodukowane przez Apple. Na przykład kupiłeś głośnik Bluetooth od AliExpress lub słuchawki bezprzewodowe innej marki.

Jak zatem monitorować stan naładowania ich baterii na ekranie iPhone’a podczas użytkowania? Oto wszystkie możliwe sposoby.

Jak sprawdzić poziom naładowania baterii urządzenia Bluetooth podłączonego do iPhone? Oto wszystkie sposoby poradniki, ciekawostki poziom naładowania słuchawek na iphone, jak sprawdzić poziom naładowanej baterii bluetooth na iphone, bateria bluetooth  Apple projektuje swoje urządzenia w taki sposób, aby były jak najbardziej wygodne i funkcjonalne, jak to tylko możliwe „zaprzyjaźniły się” ze sobą – potocznie nazywa się to „ekosystemem”. Toufel 1
Bezprzewodowe słuchawki Teulef Supreme On.

Można to zrobić na kilka sposobów – dokładnie na trzy. Pamiętaj tylko, że poziom naładowania akcesoriów innych niż Apple może nie być wyświetlany dokładnie, ale w odstępach co 10%. W naszym przypadku jednak procent baterii wyświetlany był w prawidłowy sposób, ale u Was być może będzie to wyglądało nieco inaczej.

Nasz test został przeprowadzony na słuchawkach Teulef Supreme On – recenzję znajdziecie w tym miejscu.

  • Ikona na pasku stanu. Po podłączeniu słuchawek lub głośnika do iPhone’a obok ikony słuchawek pojawi się mała ikona baterii. Dokładny ładunek w ten sposób nie jest znany, ale daje przybliżone zrozumienie jego poziomu.
  • Widżet „Baterie”. Ten widżet można dodać do ekranu głównego lub strony widżetu. Może wyświetlać jednocześnie stan naładowania od jednego do czterech urządzeń – w tym także innych marek. Dodaj widżet w dogodnym miejscu na ekranie i możesz śledzić poziom naładowania.
  • Widżet na ekranie blokady. Począwszy od iOS 16, możesz dodać widżet śledzenia baterii do ekranu blokady iPhone’a. Aby to zrobić, przytrzymaj palec na ekranie blokady, kliknij „Ustawienia”, następnie „Dodaj widżety” pod zegarem i wybierz widżet baterii. Zapisz zmiany. Następnie ekran blokady zawsze będzie pokazywał ładunek samego iPhone’a lub podłączonego urządzenia Bluetooth.
  • Oprogramowanie firmy trzeciej. Niektóre aplikacje innych firm, takie jak Battery Life, mogą również śledzić poziom naładowania baterii podłączonych akcesoriów Bluetooth.

Wszystkie opisane powyżej metody zaprezentowaliśmy na poniższych screenach.

A Ty w jaki sposób sprawdzasz poziom naładowanej baterii? Daj znać w komentarzach.

Posty mogą oceniać tylko zalogowani użytkownicy

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top