Jak sprawdzić prędkość internetu w macOS 12. Speedtest.net nie jest już potrzebny poradniki, ciekawostki speedtest w macos, predkosc lacza w macos, macos, jak sprawdzic predkosc internetu  System operacyjny macOS Monterey otrzymał narzędzie do sprawdzania jakości połączenia internetowego. W związku z tym nie możesz korzystać już z usług stron trzecich. terminal 1300x700

Jak sprawdzić prędkość internetu w macOS 12. Speedtest.net nie jest już potrzebny

System operacyjny macOS Monterey otrzymał narzędzie do sprawdzania jakości połączenia internetowego. W związku z tym nie możesz korzystać już z usług stron trzecich.

Aby przetestować szybkość połączenia internetowego, otwórz Terminal, wpisz networkQuality i naciśnij Enter. Zaraz po tym uruchomi się narzędzie do oceny jakości połączenia. Wykonanie zajmuje około 15 sekund. Po ocenie otrzymasz podsumowanie informacji, w tym prędkość pobierania i wysyłania w Mb/s.

Jak sprawdzić prędkość internetu w macOS 12. Speedtest.net nie jest już potrzebny poradniki, ciekawostki speedtest w macos, predkosc lacza w macos, macos, jak sprawdzic predkosc internetu  System operacyjny macOS Monterey otrzymał narzędzie do sprawdzania jakości połączenia internetowego. W związku z tym nie możesz korzystać już z usług stron trzecich. speedtest

Na stronie pomocy Apple znajdziesz dokument zawierający szczegółowy opis testu.

Apple mierzy czas reakcji i daje jeden z trzech następujących wyników.

  • Niski : Jeśli urządzenie w tej samej sieci pobiera na przykład film lub tworzy kopię zapasową zdjęć do iCloud, połączenie może być niestabilne w przypadku niektórych aplikacji lub usług (rozmowy wideo FaceTime, gry itp.).
  • Średni : chwilowe wstrzymanie lub zawieszenie może wystąpić, gdy do sieci jest podłączonych wiele urządzeń lub aplikacji, na przykład podczas odtwarzania wideo lub nawiązywania połączenia audio FaceTime.
  • Wysoki : połączenie będzie stabilne niezależnie od liczby urządzeń i aplikacji podłączonych do sieci.

Mała rzecz, a cieszy. Prawda?

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
apple

Apple ma nowego wiceprezesa!

Apple ogłosiło, że Cynthia Bowman obejmie stanowisko wiceprezesa ds. różnorodności i integracji, zastępując Barbarę Whye, która pełniła tę funkcję od 2021 roku.

Więcej »
Polecamy
Scroll to Top