Jak Steve Jobs zareagował na pierwsze demo FaceTime? ciekawostki Steve Jobs, FaceTime  Były inżynier Apple opowiada i wspomina jaka była reakcja Steve'a Jobsa na jedną z pierwszych prezentacji FaceTime. facetime 3 1300x700

Jak Steve Jobs zareagował na pierwsze demo FaceTime?

Były inżynier Apple opowiada i wspomina jaka była reakcja Steve’a Jobsa na jedną z pierwszych prezentacji FaceTime.

Dziesięć lat temu firma Apple wprowadziła na rynek FaceTime – produkt, który stał się ważną częścią jej ekosystemu. W jednym z ostatnich wywiadów Justin Santamaria, były główny inżynier firmy Apple, opowiedział o pracach nad FaceTime i iMessage, które miały zostać wprowadzone na rynek rok później.

Santamaria dołączył do Apple w 2003 r. i pracował nad wewnętrznymi projektami rozwojowymi związanymi z automatyzacją systemu budowania, a następnie dołączył do zespołu, który wydał oprogramowanie komunikacyjne iChat dla systemu Mac OS X.

Jak Steve Jobs zareagował na pierwsze demo FaceTime? ciekawostki Steve Jobs, FaceTime  Były inżynier Apple opowiada i wspomina jaka była reakcja Steve'a Jobsa na jedną z pierwszych prezentacji FaceTime. FaceTime

W 2009 r. została kierownikiem technicznym zespołu pracującego nad interfejsem użytkownika iPhone’a dla aplikacji Telefon, Wiadomości i FaceTime. Oto jej relacja z pierwszej demonstracji FaceTime, którą pokazała Steve’owi Jobsowi:

Byłem w biurze mojego szefa, należałem do zespołu… inni byli w innym biurze, a jeszcze inni w innych biurach. Pamiętam, że powiedziano mi, że cokolwiek się stanie, mam udawać, że wszystko idzie dobrze. To była wersja beta oprogramowania, tygodnie przed premierą, i pamiętam, jak Steve powiedział: “O mój Boże, ja. Sprawię, że tłum zesra się w gacie”.

Pierwsze demo spodobało się więc Steve’owi Jobsowi, który podczas pierwszej oficjalnej prezentacji mocno zaakcentował znaczenie FaceTime.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top