Jak szybka jest piąta beta najnowszego iOS 13? polecane, ciekawostki Wideo, jak szybki jest iOS 13, iOS 13, Apple  Od udostępnienia piątej bety iOS 13 minął już prawie tydzień, więc czas najwyższy sprawdzić, czy ostatnia beta iOS 13 jest szybsza od finalnej wersji iOS 12.4.
 iOS13

Jak szybka jest piąta beta najnowszego iOS 13?

Od udostępnienia piątej bety iOS 13 minął już prawie tydzień, więc czas najwyższy sprawdzić, czy ostatnia beta iOS 13 jest szybsza od finalnej wersji iOS 12.4.

Jak wiemy podczas prezentacji najnowszego systemu iOS, Apple mówiło, że iOS 13 będzie dużo szybszy od iOS 12. Pamiętacie? Poprawiona ma być szybkość działania całego systemu, a aplikacje mają otwierać się x2 szybciej niż na iOS 12. Dziś sprawdzimy czy faktycznie coś się zmieniło w tej kwestii.

Apple zazwyczaj udostępnia 10 bet przed wrześniową premierą, więc można powiedzieć, że jesteśmy na półmetku. Poniżej mamy dla Was filmik, który odpowiada nam na pytanie, czy na tym etapie prac iOS 13 jest już szybszy od iOS 12 czy nie.

I co? Już obejrzeliście wideo? Wiec jaka jest odpowiedź? Niestety na ten moment iOS 13 beta 5 działa bardzo podobnie do iOS 12.4. Kiedy zatem system przyspieszy? Dopiero w finalnej wersji? Zobaczymy?

Posty mogą oceniać tylko zalogowani użytkownicy

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top