Jak szybko sprawdzić poziom zużycia baterii w iPhone i iPad polecane, gry-i-aplikacje Za darmo, jak sprawdzić poziom zużycia baterii iPhone, jak sprawdzić poziom zużycia baterii iPad, jak sprawdzić baterię w iPhone, jak sprawdzić baterię w iPad, bateria w iPhone, bateria w iPad, Apple, App Store, Aplikacja  Na pewno zastanawialiście się nie raz jak wygląda sprawa baterii w Waszym iUrządzniu. W jakiej jest kondycji? Czy jest bardzo zużyta? Dziś mamy dla Was darmową aplikacje, która odpowie na to pytanie. Bateria 1300x700

Jak szybko sprawdzić poziom zużycia baterii w iPhone i iPad

Na pewno zastanawialiście się nie raz jak wygląda sprawa baterii w Waszym iUrządzniu. W jakiej jest kondycji? Czy jest bardzo zużyta? Dziś mamy dla Was darmową aplikacje, która odpowie na to pytanie.

Battery Life: check internal battery statistics to darmowa aplikacja, która pokaże Wam aktualny stan zużucia baterii w Waszym iPhone i iPad.

Jak szybko sprawdzić poziom zużycia baterii w iPhone i iPad polecane, gry-i-aplikacje Za darmo, jak sprawdzić poziom zużycia baterii iPhone, jak sprawdzić poziom zużycia baterii iPad, jak sprawdzić baterię w iPhone, jak sprawdzić baterię w iPad, bateria w iPhone, bateria w iPad, Apple, App Store, Aplikacja  Na pewno zastanawialiście się nie raz jak wygląda sprawa baterii w Waszym iUrządzniu. W jakiej jest kondycji? Czy jest bardzo zużyta? Dziś mamy dla Was darmową aplikacje, która odpowie na to pytanie. Zrzut ekranu 2016 04 24 o 16.35.12

Za pomocą tej aplikacji będziecie mogli bardzo szybko sprawdzić w jakiej kondycji jest bateria iUrządzenia powiedzmy przed jego zakupem.

[app 1080930585]

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
waze

Waze dodaje obsługę Apple Music

Waze dodało w swojej aplikacji obsługę Apple Music. Stało się tak ponieważ obie firmy nawiązały współpracę. Jest to bardzo dobra wiadomość dla użytkowników korzystających z aplikacji.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry