Jak szybko sprawdzić producenta procesora A9 w iPhone 6s/6s Plus poradniki, polecane, ciekawostki sprawdź procesor w iPhone 6s, Jak szybko sprawdzić producenta procesora A9, jak sprawdzić procesor w iPhone 6s Plus, jak sprawdzić procesor w iPhone 6s  Kilka godzin temu Krzysiek pisał o tym, że procesor A9 w iPhone 6s/6s Plus ma dwóch producentów - Samsunga i TSMC. Więcej na ten temat możecie przeczytać - tutaj. iPhone6s.2

Jak szybko sprawdzić producenta procesora A9 w iPhone 6s/6s Plus

Kilka godzin temu Krzysiek pisał o tym, że procesor A9 w iPhone 6s/6s Plus ma dwóch producentów – Samsunga i TSMC. Więcej na ten temat możecie przeczytać – tutaj.

Poniżej opiszę Wam co trzeba zrobić, aby sprawdzić jakiego producenta procesor jest w Waszym iPhone 6s/6s Plus.

Aby to zrobić wystarczy zainstalować darmową aplikację Battery Memory System Status Monitor. Gdy to zrobicie kliknijcie na polu ?System?. To wszystko.

Jeśli przy polu “Model” macie oznaczenie N71AP lub N66AP to znaczy, że Wasz iPhone 6s/6s Plus ma procesor od Samsunga. Jeśli znajdziecie tam N71mAp lub N66mAP to znaczy, że procesor jest od TSMC.

Samsung

  • N71AP – iPhone 6s
  • N66AP – iPhone 6s Plus

TSMC

  • N71mAP – iPhone 6s
  • N66mAP – iPhone 6s Plus

Jak widzicie na screenie poniżej mój iPhone 6s Plus ma procesor TSMC, czyli teoretycznie ten lepszy. A jak jest u Was?

Jak szybko sprawdzić producenta procesora A9 w iPhone 6s/6s Plus poradniki, polecane, ciekawostki sprawdź procesor w iPhone 6s, Jak szybko sprawdzić producenta procesora A9, jak sprawdzić procesor w iPhone 6s Plus, jak sprawdzić procesor w iPhone 6s  Kilka godzin temu Krzysiek pisał o tym, że procesor A9 w iPhone 6s/6s Plus ma dwóch producentów - Samsunga i TSMC. Więcej na ten temat możecie przeczytać - tutaj. procesor

Aplikacja Battery Memory System Status Monitor dostępna jest w App Store za darmo.

[app 497937231]

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top