Jak trwale i bezpiecznie usunąć Jailbreak poradniki, polecane, cydia-i-jailbreak pangu, jak usunąć jailbreak, jak bezpiecznie usunąć jailbreak, jailbreak, Cydia, Apple  Obecnie dostępny Jailbreak przestaje działać po ponownym uruchomieniu telefonu/tabletu lub rozładowaniu baterii. Dla niektórych może być to frustrujące, ale wystarczy pilnować, żeby bateria się nie rozładowała i nie instalować problematycznych wtyczek.  Cydia 1300x700

Jak trwale i bezpiecznie usunąć Jailbreak

Obecnie dostępny Jailbreak przestaje działać po ponownym uruchomieniu telefonu/tabletu lub rozładowaniu baterii. Dla niektórych może być to frustrujące, ale wystarczy pilnować, żeby bateria się nie rozładowała i nie instalować problematycznych wtyczek.

Ponadto na Twitterze niektórzy użytkownicy pytali mnie, jak trwale usunąć Jailbreak, więc śpieszę wam z pomocą.

Jak trwale i bezpiecznie usunąć Jailbreak poradniki, polecane, cydia-i-jailbreak pangu, jak usunąć jailbreak, jak bezpiecznie usunąć jailbreak, jailbreak, Cydia, Apple  Obecnie dostępny Jailbreak przestaje działać po ponownym uruchomieniu telefonu/tabletu lub rozładowaniu baterii. Dla niektórych może być to frustrujące, ale wystarczy pilnować, żeby bateria się nie rozładowała i nie instalować problematycznych wtyczek.  Cydia.1

Usunięcie Jailbreak

  1. Pobieramy iOS 9.3.3 dla naszego urządzenia mobilnego.
  2. Wyłączamy Znajdź mój iPhone (Ustawienia ? iCloud ? Znajdź mój iPhone).
  3. Podłączamy urządzenie do komputera (iTunes powinno się uruchomić automatycznie) i przechodzimy do zakładki z urządzeniem mobilnym (Podsumowanie). Przytrzymujemy Option (Mac) lub Shift (Windows) i klikamy na Odtwórz, a potem wybieramy pobrane wcześniej oprogramowanie.

Po wybraniu oprogramowania rozpocznie się proces odtworzenia systemu operacyjnego w wersji 9.3.3, w tym samym momencie Cydia, wtyczki/aplikacje i inne pliki związane z Jailbreak zostaną trwale usunięte. Po przywróceniu oprogramowania, musimy ponownie przejść przez wstępną konfigurację i mamy czyste oprogramowanie.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry