Jak udostępnić Apple Arcade swojej rodzinie polecane, ciekawostki Wideo, udostępnianie rodzinie, apple arcade, Apple  Na kanale YouTube firmy Apple pojawił się nowy samouczek. Tym razem gigant z Cupertino pokazuje nam jak udostępnić Apple Arcade swojej rodzinie. AppleArcade 1

Jak udostępnić Apple Arcade swojej rodzinie

Na kanale YouTube firmy Apple pojawił się nowy samouczek. Tym razem gigant z Cupertino pokazuje nam jak udostępnić Apple Arcade swojej rodzinie.

Apple Arcade to usługa subskrypcji gier. Obecnie usługa oferuje dostęp ponad 100 gier bez reklam, zarówno tych online, jak i offline na iOS, iPadOS i macOS.

W nowym samouczku  wsparcia Apple Apple na YouTube tak jak napisałem na wstępie, Apple szczegółowo opisują sposób udostępniania dostęp do Apple Arcade rodzinie.

Dla przypomnienia dodam, że za miesięczny dostęp do usługi Apple Arcade trzeba zapłacić w Polsce to 24,99 zł.

Jak udostępnić Apple Arcade swojej rodzinie polecane, ciekawostki Wideo, udostępnianie rodzinie, apple arcade, Apple  Na kanale YouTube firmy Apple pojawił się nowy samouczek. Tym razem gigant z Cupertino pokazuje nam jak udostępnić Apple Arcade swojej rodzinie. MOFT
Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry