udostepnianie ekranu

Jak udostępnić ekran iPhone użytkownikowi Androida lub Windowsa

Jak udostępnić ekran iPhone? Do niedawna możliwość wyświetlania ekranu Twojego gadżetu innemu użytkownikowi była dostępna jedynie w komputerach. Wraz z rozwojem mobilnych systemów operacyjnych opcja została przeniesiona na smartfony i tablety.

Rok temu, wraz z premierą iOS 15 , Apple zaprezentowało SharePlay,  których jedną z funkcji było udostępnianie ekranu innemu użytkownikowi podczas wideorozmowy FaceTime. Niestety opcja działała tylko z gadżetami Apple i nie była dostępna podczas komunikacji z użytkownikami w systemie Windows lub Android.

Okazuje się, że w popularnym komunikatorze Telegram istnieje podobna funkcja i działa ona niezależnie od używanego gadżetu i systemu operacyjnego.

Jak włączyć udostępnianie ekranu na iPhone

Jak udostępnić ekran iPhone użytkownikowi Androida lub Windowsa poradniki, ciekawostki wspoldzielenie ekranu iphone, wspoldzielenie ekranu ipad, udostepnianie ekranu iphone w czasie rzeczywistym, jak udstepnic ekran iphone na windowsa, jak udotepnic ekran ipada na android, jak udostepnic ekran iphone uzytkownikowi androdida, jak udostepnic ekran iphone, ekran iphone na windows, ekran iphone na androidzie Jak udostępnić ekran iPhone? Do niedawna możliwość wyświetlania ekranu Twojego gadżetu innemu użytkownikowi była dostępna jedynie w komputerach. Wraz z rozwojem mobilnych systemów operacyjnych opcja została przeniesiona na smartfony i tablety. Telegram 1

 • W aplikacji Telegram otwórz czat z jedną lub kilkoma osobami, którym chcesz udostępnić ekran urządzenia.
 • Otwórz okno dodatkowych informacji dla dzwoniącego lub czatu i rozpocznij połączenie wideo.
 • Podczas połączenia wideo naciśnij przycisk Aparat.
 • Przełącz na tryb ekranu telefonu, przesuwając palcem w bok i dotknij Kontynuuj.
 • Kliknij Rozpocznij transmisję i możesz transmitować to, co dzieje się na ekranie smartfona, do jednego lub większej liczby subskrybentów.

Aby zatrzymać transmisję, zakończ połączenie lub przełącz w tryb kamery w tym samym menu.

Jak włączyć udostępnianie ekranu na komputerze Mac

Jak udostępnić ekran iPhone użytkownikowi Androida lub Windowsa poradniki, ciekawostki wspoldzielenie ekranu iphone, wspoldzielenie ekranu ipad, udostepnianie ekranu iphone w czasie rzeczywistym, jak udstepnic ekran iphone na windowsa, jak udotepnic ekran ipada na android, jak udostepnic ekran iphone uzytkownikowi androdida, jak udostepnic ekran iphone, ekran iphone na windows, ekran iphone na androidzie Jak udostępnić ekran iPhone? Do niedawna możliwość wyświetlania ekranu Twojego gadżetu innemu użytkownikowi była dostępna jedynie w komputerach. Wraz z rozwojem mobilnych systemów operacyjnych opcja została przeniesiona na smartfony i tablety. macbookair

Ta opcja działa również na komputerze, umożliwiając włączenie udostępniania ekranu.

 • W aplikacji Telegram otwórz żądany czat, którego uczestnikom chcesz udostępnić ekran komputera.
 • Rozpocznij połączenie wideo w opcjach czatu.
 • Podczas połączenia naciśnij przycisk Aparat i wybierz tryb transmisji. Dostępna jest opcja emisji okna jednej aplikacji lub całego ekranu.
 • Aby zakończyć transmisję, zakończ połączenie lub przełącz się na kamerę komputera w tym samym menu, z którego rozpoczęto transmisję.

Teraz możesz łatwo zademonstrować ciekawą sztuczkę ze swojego smartfona, pomóc bliskim rozwiązać problemy lub pochwalić się znajomym przejściem gry.

Kolejne przydatne poradniki już niebawem!

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry