Jak ukryć systemowe aplikacje w iOS 8 bez jailbreak poradniki, polecane, ciekawostki Wideo, Jak ukryć systemowe aplikacje w iOS 8, jak ukryć aplikacje w iOS 8, iPhone, iPad, Apple  Jak wiecie w iOS 8 Apple dodało kilka nowych aplikacji systemowych. Są to: Porady, Podcasty, czy iBooks. Dziś chciałbym Wam pokazać co należy zrobić, aby je ukryć. iOS81 1300x700

Jak ukryć systemowe aplikacje w iOS 8 bez jailbreak

Jak wiecie w iOS 8 Apple dodało kilka nowych aplikacji systemowych. Są to: Porady, Podcasty, czy iBooks. Dziś chciałbym Wam pokazać co należy zrobić, aby je ukryć.

Opisany przeze mnie sposób nie wymaga Jailbreak i działa na iOS 8, iOS 8.1 oraz iOS 8.2. Aby ukryć systemowe aplikację należy zrobić następujące czynności:

  • Utwórz folder z systemową aplikacją, która ma zostać ukryta.
  • Zamknij folder, a następnie wejdź w niego ponownie i ?wyciągnij? z niego dodaną przed chwilą apkę tak aby została w nim tylko aplikacja systemowa.
  • Wejdź w folder ponownie i szybkim ruchem przenieś aplikację systemową na ekran główny i umieść ją dokładnie w tym miejscu, gdzie był przed chwilą dostępny folder.

Po tych operacjach aplikacja powinna zostać ukryta. Aby przywrócić apkę należy wyłączyć i włączyć ponownie iUrządzenie.

Zobaczcie poniżej jak to wygląda na filmie.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
ios15.1beta1 1

Co nowego w iOS 15.1 beta 1

Kilka godzin temu firma Apple udostępniła deweloperom iOS 15 beta 1, iPadOS 15 beta 1, więc czas najwyższy na przegląd nowości i zmian jakie pojawiły się w najnowszych systemach.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry