Jak uruchomić Instant Hotspot w iOS 8 i OS X Yosemite poradniki, polecane, ciekawostki Yosemite, Wideo, Poradnik, OS X Yosemite, Mac, jak włączyć hotspot w yosemite, jak uruchomić Instant Hotspot w Yosemite, jak uruchomić Instant Hotspot w iOS 8, iPhone, iOS 8.1, iOS 8, Instrukcja, Instant Hotspot, Hotspot w Yosemite, Apple  Jedną z nowości Yosemite i iOS 8 jest opcja szybkiego i automatycznego łączenia się iPhone z komputerem tak aby pełnił on rolę hotspotu osobistego. HotSpot 1300x700

Jak uruchomić Instant Hotspot w iOS 8 i OS X Yosemite

Jedną z nowości Yosemite i iOS 8 jest opcja szybkiego i automatycznego łączenia się iPhone z komputerem tak aby pełnił on rolę hotspotu osobistego.

Dzięki tej funkcji w momencie gdy nie macie połączenia z siecią Wasz iPhone będzie figurował na liście sieci Wi?Fi w Mac, a także w Ustawieniach na iPadzie po to aby się z nim szybko połączyć. Aby uzyskać szybkie połączenie z iPhone wystarczy po prostu kliknąć na nazwie iUrządzenia. Gdy nie korzystacie z połączenia udostępnianego przez telefon, urządzenia inteligentnie się rozłączają, po to by nie obciążać niepotrzebnie baterii.

Poniżej opiszę Wam co należy aby można było korzystać z tej funkcji.

Jak uruchomić Instant Hotspot w iOS 8 i OS X Yosemite poradniki, polecane, ciekawostki Yosemite, Wideo, Poradnik, OS X Yosemite, Mac, jak włączyć hotspot w yosemite, jak uruchomić Instant Hotspot w Yosemite, jak uruchomić Instant Hotspot w iOS 8, iPhone, iOS 8.1, iOS 8, Instrukcja, Instant Hotspot, Hotspot w Yosemite, Apple  Jedną z nowości Yosemite i iOS 8 jest opcja szybkiego i automatycznego łączenia się iPhone z komputerem tak aby pełnił on rolę hotspotu osobistego. HotSpot

Pierwszą rzeczą jaką musicie zrobić to oczywiście zalogować się do tego samego konta iCloud na Mac i iPhone. Następnie musicie włączyć na Mac i iPhone funkcję Bluetooth i poczekać chwilę, aby urządzenia się rozpoznały i były widoczne zarówno na Mac jak i na iPhone. To wszystko. Po chwili w menu Wi-Fi na Mac powinien pojawić się Wasz iPhone.

Pamiętacie również o tym aby wpisać poprawne ANP w ustawieniach internetu w iPhone i o tym, że opcja ta działa tylko na Mac?ach posiadających Bluetooth 4.0.

Poniżej umieszczam krótki film demonstracyjny.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
ios15.1beta1 1

Co nowego w iOS 15.1 beta 1

Kilka godzin temu firma Apple udostępniła deweloperom iOS 15 beta 1, iPadOS 15 beta 1, więc czas najwyższy na przegląd nowości i zmian jakie pojawiły się w najnowszych systemach.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry