OneTech05.01.2014
Jak uruchomić iTunes Radio w Polsce

Co to takiego jest iTunes Radio? Usługa ta umożliwia strumieniowe przesyłanie zawartości ze stacji radiowych bezpośrednio do urządzenia lub komputera. W iTunes radio dostępnych jest ponad 250 stacji z zawartością dobieraną przez DJ-ów oraz należącą do określonych gatunków. Niestety, funkcja ta jak narazie oferowana jest tylko w Stanach Zjednoczonych.

Ale nie załamujcie się. Chciałbym wam przedstawić krótki poradnik w, jaki sposób możecie uruchomić iTunes Radio w Polsce. Wszystko co należy zrobić, to założyć konto w amerykańskim iTunes Store. Zobaczcie poniżej jak, to zrobić?

01. Odpalamy iTunes i wchodzimy do amerykańskiego sklepu.

iTunes_1-3

02. Wybieramy dowolną darmową aplikację i klikamy “free”.

iTunes_2

03. Klikamy Utwórz Apple ID.

3

04. Wpisujemy wszystkie potrzebne dane.

iTunes.4

05. Klikamy opcję “None” i uzupełniamy pozostałe pola. Aby zrobić to w prawidłowy sposób należy wejść na stronę whitepages.com i wyszukać obojętnie jakie nazwisko np. John Kowalsky, a następnie dane wpisać w iTunes.

iTunes.5

06. Teraz wystarczy już tylko kliknąć w potwierdzenie, które zostało wysłane na nasz e-mail i to wszystko.

iTunes_6-2

Aby włączyć iTunes Radio należy wejść w telefonie w Ustawienia – iTunes Store i App Store  i wpisać dane z naszego amerykańskiego konta iTunes. Gdy to zrobicie, to po chwili w aplikacji Muzyka pojawi się Wam piękna nowa ikona “Radio”.

Radio1

Miłego słuchania!

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

Blog technologiczny OneTech.pl
@onetechpl