Jak usunąć blokadę aktywacji z iPhone, iPad? ciekawostki zablokowany IPhone, usunięcie icloud, usunięcie blokady, blokada iCloud Blokada aktywacji ma na celu zapewnienie bezpieczeństwa urządzeń Apple i informacji o użytkowniku, ale czasami może stać się to sporym problemem. blokada iCloud

Jak usunąć blokadę aktywacji z iPhone, iPad?

Blokada aktywacji ma na celu zapewnienie bezpieczeństwa urządzeń Apple i informacji o użytkowniku, ale czasami może stać się to sporym problemem.

Jeśli kupisz iPhone’a lub iPada (zwłaszcza od kogoś innego niż Apple lub autoryzowany sprzedawca Apple), który wcześniej należał do kogoś innego i nadal jest powiązany z kontem Apple poprzedniego właściciela, skonfigurowanie i używanie urządzenia będzie niemożliwe. Blokada aktywacji uniemożliwia innym korzystanie z tego telefonu, dopóki pierwotny właściciel nie wprowadzi danych logowania iCloud i nie usunie blokady.

Jak więc usunąć blokadę aktywacji?

Sposoby usuwania blokady aktywacji na iPhonie lub iPadzie

Nie martw się, istnieją sposoby i narzędzia umożliwiające usunięcie blokady aktywacji bez konieczności kontaktowania się z poprzednim właścicielem. Najpopularniejsze techniki obejmują metodę obejścia DNS, użycie narzędzia do obejścia i skontaktowanie się ze Wsparciem Apple w celu uzyskania pomocy.

 • Metoda DNS będzie wymagała pewnej wiedzy o technicznych aspektach serwera na poziomie podstawowym, co szczegółowo omówimy w tym artykule.
 • Jeśli korzystasz ze wsparcia Apple w celu uzyskania dalszych informacji, możesz skontaktować się z zespołem, ale ta funkcja nie jest dostępna we wszystkich regionach.
 • Skorzystanie z narzędzia do obejścia, takiego jak WooTechy iSalvor, które pomoże Ci usunąć blokadę aktywacji z iPhone’a lub iPada.

Metoda obejścia DNS

Metoda DNS jest jedną z technik, które mogą pomóc obejść ograniczenie i przejść do ekranu głównego urządzenia.

Większość iPhone’ów ma najnowszą wersję iOS. Jeśli jednak Twój telefon ma starszą lub nieaktualną wersję oprogramowania, można użyć metody DNS, aby ominąć blokadę aktywacji na urządzeniu. Proces lokalizuje i wykorzystuje lukę w ustawieniach, w szczególności w ustawieniach DNS Wi-Fi telefonu, i sprawia, że ??Twój iPhone myśli, że jest teraz odblokowany.

Jak usunąć blokadę aktywacji z iPhone, iPad? ciekawostki zablokowany IPhone, usunięcie icloud, usunięcie blokady, blokada iCloud Blokada aktywacji ma na celu zapewnienie bezpieczeństwa urządzeń Apple i informacji o użytkowniku, ale czasami może stać się to sporym problemem. 1@2x 10

Poniżej przedstawiamy kroki, które pokazują, jak usunąć blokadę aktywacji  na urządzeniu z systemem iOS.

 • Krok 1 – Uruchom urządzenie i poczekaj, aż pojawi się strona Wi-Fi.
 • Krok 2 – Gdy jesteś na ekranie Wi-Fi, połącz się z siecią Wi-Fi, a następnie stuknij ikonę ?i? obok nazwy sieci.
 • Krok 3 – Na następnej stronie dotknij opcji Konfiguruj DNS.
 • Krok 4 – Wybierz opcję Ręczny u góry, a następnie użyj jednej z następujących wartości DNS.

– North America ? 104.154.51.7
– South America ? 35.199.88.219
– Europe ? 104.155.28.90
– Asia ? 104.155.220.58
– Australia and Oceania ? 35.189.47.23

Twój telefon powinien zostać odblokowany, ale pamiętaj, że nie ma gwarancji, że metoda zadziała. Co więcej, nie jest kompatybilny ze wszystkimi modelami iPhone’a. Możesz jednak korzystać ze wszystkich funkcji i aplikacji na swoim urządzeniu, jeśli metoda zadziała.

WooTechy iSalvor Bypass Tool

WooTechy iSalvor to szybkie i skuteczne narzędzie do obejścia, umożliwiające usunięcie blokady aktywacji z iPhone’a. Po usunięciu blokady aktywacji możesz cieszyć się wszystkimi funkcjami; narzędzie działa w wersji iOS 13 i nowszych.

Dlaczego kochamy to narzędzie?

 • Jest kompatybilny ze wszystkimi iPhone’ami (5s i nowszymi, co oznacza iPhone, iPad lub iPod touch oraz iOS 14).
 • Nie ogranicza funkcji.
 • Oferuje gwarantowany sposób z niezwykle wysokim wskaźnikiem sukcesu.
 • Użytkownicy mogą spróbować przed zakupem.
 • W prostych i szybkich krokach omija blokadę aktywacji.
 • 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy.
 • W 100% bezpieczne, gwarantowane i chronione prywatnością.


Omijanie blokady aktywacji za pomocą narzędzia obejścia WooTechy iSalvor

 • Krok 1
  Korzystając z obejścia trybu ekranu blokady aktywacji iCloud na WooTechy iSalvor, możesz szybko usunąć blokadę aktywacji. Po prostu pobierz program na komputerze Mac lub PC, otwórz i wybierz tryb ?Ekran blokady aktywacji iCloud? na ekranie.

Jak usunąć blokadę aktywacji z iPhone, iPad? ciekawostki zablokowany IPhone, usunięcie icloud, usunięcie blokady, blokada iCloud Blokada aktywacji ma na celu zapewnienie bezpieczeństwa urządzeń Apple i informacji o użytkowniku, ale czasami może stać się to sporym problemem. 1@2x 11

 • Krok 2
  Połącz swoje urządzenie iDevice z komputerem za pomocą kabla. Jeśli nie jest prawidłowo podłączony, sprawdź szczegóły w sekcji ?Nie można rozpoznać iDevice?.

Jak usunąć blokadę aktywacji z iPhone, iPad? ciekawostki zablokowany IPhone, usunięcie icloud, usunięcie blokady, blokada iCloud Blokada aktywacji ma na celu zapewnienie bezpieczeństwa urządzeń Apple i informacji o użytkowniku, ale czasami może stać się to sporym problemem. 1@2x 12

 • Krok 3
  Musisz jailbreakować iDevice przed użyciem narzędzia do obejścia. Pobierz pakiet i kliknij opcję ?Uruchom Jailbreak?. Przejdź dalej, aby wybrać instrukcje i kliknij ?Dalej?, aby kontynuować. Następnie kliknij ?Finish Jailbreak?, aby zakończyć proces.

Jak usunąć blokadę aktywacji z iPhone, iPad? ciekawostki zablokowany IPhone, usunięcie icloud, usunięcie blokady, blokada iCloud Blokada aktywacji ma na celu zapewnienie bezpieczeństwa urządzeń Apple i informacji o użytkowniku, ale czasami może stać się to sporym problemem. 1@2x 13

 • Krok 4
  Następnie zobaczysz informacje o swoim iPhonie lub iPadzie na ekranie. Sprawdź model swojego urządzenia, numer IMEI, wersję iOS, identyfikator UDID i numer seryjny przed zainicjowaniem procesu obejścia. Teraz kliknij opcję ?Uruchom obejście?.

Jak usunąć blokadę aktywacji z iPhone, iPad? ciekawostki zablokowany IPhone, usunięcie icloud, usunięcie blokady, blokada iCloud Blokada aktywacji ma na celu zapewnienie bezpieczeństwa urządzeń Apple i informacji o użytkowniku, ale czasami może stać się to sporym problemem. 1@2x 14

Teraz WooTechy iSalvor rozpocznie proces omijania ekranu blokady aktywacji Apple w ciągu kilku sekund. Cały proces zajmie tylko kilka sekund. Po zakończeniu procesu dostępne będą między innymi takie funkcje, jak iTunes ID, Apple ID, Apple Store.

Jak usunąć blokadę aktywacji z iPhone, iPad? ciekawostki zablokowany IPhone, usunięcie icloud, usunięcie blokady, blokada iCloud Blokada aktywacji ma na celu zapewnienie bezpieczeństwa urządzeń Apple i informacji o użytkowniku, ale czasami może stać się to sporym problemem. 1@2x 15

Po zakończeniu wyświetlą się wyniki procesu na ekranie pulpitu, co oznacza, że ??ekran blokady został pomyślnie pominięty. Wybierz opcję ?Gotowe?, aby zakończyć proces.

Jak usunąć blokadę aktywacji z iPhone, iPad? ciekawostki zablokowany IPhone, usunięcie icloud, usunięcie blokady, blokada iCloud Blokada aktywacji ma na celu zapewnienie bezpieczeństwa urządzeń Apple i informacji o użytkowniku, ale czasami może stać się to sporym problemem. 1@2x 16

AppleiPhoneUnlock

Jeśli korzystanie z oprogramowania nie jest twoją mocną możesz użyć różnych usług do usunięcia blokad aktywacji iCloud.  Jedną z nich jest AppleiPhoneUnlock, która oferuje tę możliwość i jest jedną z najlepszych na rynku z wielu powodów.

Jak usunąć blokadę aktywacji z iPhone, iPad? ciekawostki zablokowany IPhone, usunięcie icloud, usunięcie blokady, blokada iCloud Blokada aktywacji ma na celu zapewnienie bezpieczeństwa urządzeń Apple i informacji o użytkowniku, ale czasami może stać się to sporym problemem. 1@2x 17

 • Korzystając z tej usługi, można odblokować telefony w dowolnym kraju.
 • Może trwale usunąć blokadę aktywacji bez poprzedniego właściciela.
 • Obsługuje wszystkie modele iPhone / iPad / Apple Watch.
 • Kompatybilny ze wszystkimi wersjami iOS.
 • iPhone’y są odblokowywane w mniej niż 72 godziny (z Fast Track tylko 24 godziny!).

Jeśli jest to usługa, z której chcesz korzystać, wykonaj następujące kroki, aby wyłączyć blokadę aktywacji funkcji Znajdź mój iPhone.

 • Krok 1 – Przejdź do strony usuwania AppleiPhoneUnlock iCloud.
 • Krok 2 – Wpisz numer IMEI swojego iPhone’a, wybierz model urządzenia z listy, a następnie kliknij przycisk iCloud Unlock.
 • Krok 3 – Następnie zaakceptuj warunki korzystania z usługi, zaznaczając pole, zdecyduj, czy chcesz skorzystać z opcji Fast Track, a następnie wybierz metodę płatności.

Po złożeniu zamówienia odblokowanie zostanie przetworzone w ciągu 1-72 godzin, w zależności od tego, czy dodano Fast Track.

Zdaniem firmy korzystanie z płatnej usługi, gwarantuje, że blokada aktywacji iCloud zostanie usunięta. Jest to jeden z najłatwiejszych sposobów obejścia blokady.

Wsparcie Apple

Jeśli wszystko zawiedzie, możesz poprosić wsparcie Apple o wyłączenie blokady aktywacji. Aby to zrobić, przejdź do pobliskiego sklepu Apple Store i weź dowód, że kupiłeś urządzenie i jesteś prawowitym właścicielem.
Jeśli nie możesz tego udowodnić, Apple ci nie pomoże, ponieważ może to oznaczać, że urządzenie zostało skradzione.

Aby uzyskać szczegółowe informacje o tym, w jaki sposób Apple może Ci pomóc, skontaktuj się z nimi i wyjaśnij swoją sytuację; poinstruują cię, co robić.

Korzystanie z pomocy poprzedniego właściciela

(A) Jeśli poprzedni właściciel jest dostępny

 • Jeśli Twój telefon jest podłączony do konta poprzedniego właściciela i masz do niego dostęp, możesz poprosić go o podanie swojego Apple ID wraz z hasłem; spowoduje to usunięcie urządzenia z ich konta.
 • Jeśli urządzenie nie zostało usunięte i zobaczysz ekran z hasłem, możesz poprosić byłego właściciela o odblokowanie urządzenia, przechodząc do Ustawienia> Ogólne> Resetuj> Wymaż całą zawartość i ustawienia. Poprzedni właściciel będzie musiał wprowadzić swój identyfikator Apple ID i hasło.

(b) Jeśli poprzedni właściciel nie jest dostępny

 • Nawet jeśli poprzedniego właściciela nie ma, możesz poprosić go o usunięcie urządzenia z jego konta.
 • Zaloguj się na iCloud.com za pomocą swojego Apple ID.
 • Następnie przejdź do Find My iPhone.
 • Stuknij w Wszystkie urządzenia u góry ekranu.
 • Wybierz urządzenie, które chcesz usunąć z iCloud.
 • Kliknij Wymaż [urządzenie]. Wybierz Dalej, aż urządzenie zostanie wymazane.
 • Stuknij Usuń z konta.

Gdy poprzedni właściciel usunie urządzenie ze swojego konta, wyłącz urządzenie, a następnie włącz je ponownie, aby rozpocząć proces konfiguracji.

Usuwanie blokady aktywacji

Blokada aktywacji jest aktywowana automatycznie, gdy użytkownicy logują się do swojego Apple ID na urządzeniu iOS; jest to w zasadzie dodatek zabezpieczający, a jego usunięcie jest zwykle trudne.

Jeśli jednak kupisz używany iPhone lub dowolne urządzenie z systemem iOS, nie będziesz musiał się martwić, że blokada aktywacji będzie Cię powstrzymywać. Zapewniliśmy Ci wiele rozwiązań, z których możesz korzystać w zależności od Twojej swobody i preferencji

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry