Google

Jak usunąć swoje dane z wyników wyszukiwania Google

Jak usunąć swoje dane z wyników wyszukiwania Google? Bardzo prosto. Firma Google udostępniła wszystkim użytkownikom nowe narzędzia do usuwania poufnych informacji z wyników wyszukiwania.

Wcześniej firma usuwała dane kontaktowe z wyników wyszukiwania w szczególnych przypadkach.

Jak usunąć swoje dane z wyników wyszukiwania Google poradniki, ciekawostki jak usunac prywatne dane z wynikow wyszukiwania google, jak usunac numer telefonu z wynikow wyszukiwania google, jak usunac numer telefonu z google, jak usunac imie i nazwisko z wynikow wyszukiwania google, jak usunac imie i nazwisko z google, jak usunac dane z wynikow wyszukiwania google  Jak usunąć swoje dane z wyników wyszukiwania Google? Bardzo prosto. Firma Google udostępniła wszystkim użytkownikom nowe narzędzia do usuwania poufnych informacji z wyników wyszukiwania. Google
Jak usunąć prywatne dane z wyników Google.

Teraz użytkownicy mogą przesłać do Google prośbę o usunięcie następujących danych z wyszukiwania:

  • Obrazy dokumentów tożsamości.
  • Osobiste dane kontaktowe (adresy domowe, numery telefonów i adresy e-mail).
  • Poufne dane logowania.

W żądaniu musisz podać adres witryny, na której publikowane są dane osobowe, a także adres URL stron wyszukiwania, które je wyświetlają.

Po przesłaniu informacji do Google ta ją rozpatrzy. Jeśli zatwierdzi wniosek, linki nie będą wyświetlane tylko dla określonych zapytań wyszukiwania lub zapytań zawierających nazwę użytkownika

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
apple

Apple ma nowego wiceprezesa!

Apple ogłosiło, że Cynthia Bowman obejmie stanowisko wiceprezesa ds. różnorodności i integracji, zastępując Barbarę Whye, która pełniła tę funkcję od 2021 roku.

Więcej »
Polecamy
Scroll to Top