Jak uzyskać kod weryfikacyjny dla Apple ID na iPhone i iPad poradniki, ciekawostki Jak uzyskać kod weryfikacyjny dla Apple ID na iPhone, Jak uzyskać kod weryfikacyjny dla Apple ID na iPad  Czy korzystasz z systemu uwierzytelniania dwuskładnikowego firmy Apple, aby zalogować się na swoje konto Apple z nowych urządzeń? kod 1 1 1300x700

Jak uzyskać kod weryfikacyjny dla Apple ID na iPhone i iPad

Czy korzystasz z systemu uwierzytelniania dwuskładnikowego firmy Apple, aby zalogować się na swoje konto Apple z nowych urządzeń?

Jeśli tak, to być może zainteresuje Cię inny sposób uzyskiwania kodów uwierzytelniających bezpośrednio z iPhone lub iPad.

Dwuskładnikowe uwierzytelnianie to dodatkowa warstwa zabezpieczeń konta Apple, która gwarantuje, że tylko Ty możesz uzyskać dostęp do konta, nawet jeśli Twoje hasło zostanie ujawnione w wyniku naruszenia danych. Domyślnie, gdy zalogujesz się do swojego Apple ID z nowego urządzenia, iPhone, Mac lub iPad automatycznie powiadomi Cię o tym i poda Ci kod uwierzytelniający wyświetlony na ekranie.

Czasami jednak kod weryfikacyjny może być niedostępny lub niewystarczająco szybki, aby użytkownik mógł zalogować się do urządzenia. Inną możliwością jest poproszenie o kod weryfikacyjny do uwierzytelniania dwuskładnikowego.

Jak uzyskać kod weryfikacyjny Apple ID na iPhone, iPad

Jak uzyskać kod weryfikacyjny dla Apple ID na iPhone i iPad poradniki, ciekawostki Jak uzyskać kod weryfikacyjny dla Apple ID na iPhone, Jak uzyskać kod weryfikacyjny dla Apple ID na iPad  Czy korzystasz z systemu uwierzytelniania dwuskładnikowego firmy Apple, aby zalogować się na swoje konto Apple z nowych urządzeń? kod 1 2

  • Wejdź do Ustawienia.
  • W menu ustawień stuknij swój identyfikator Apple ID znajdujący się w górnej części ekranu.
  • Przejdź do Hasło i ochrona.
  • Następnie stuknij przycisk Uzyskaj kod weryfikacyjny znajdujący się całkiem na dole strony.
  • Gdy to zrobisz natychmiast zobaczysz kod weryfikacyjny, którego można użyć do zalogowania się na konto Apple z nowego urządzenia.

Niewielka rzecz, a cieszy. Kolejne poradniki wkrótce.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top