shareplay 1

Jak używać SharePlay na iPhone, iPad – poradnik

SharePlay to funkcja, która pozwala na udostępnianie i wspólne oglądanie słuchanie muzyki podczas prowadzenia rozmowy FaceTime.

Strumieniuj filmy i seriale, jednocześnie ucinając sobie pogawędkę przez FaceTime ze znajomymi. Zbierz ekipę na wspólne słuchanie albumu lub udostępnij swój ekran uczestnikom rozmowy przez FaceTime, żeby razem wyszukiwać nowe przepisy, oglądać album ze zdjęciami lub zaplanować wspólne wakacje, jednocześnie widząc się i słysząc.

Jak korzystać z SharePlay na iPhone, iPad

Jak używać SharePlay na iPhone, iPad - poradnik poradniki, ciekawostki udostępnianie ekranu na iphone, shareplay na iphone, shareplay, jak wlaczyc tryb dfu na iphone 13 pro, jak wlaczyc shareplay, jak uzywac shareplay na iphone, jak korzystac z shareplay, co to jest shareplay  SharePlay to funkcja, która pozwala na udostępnianie i wspólne oglądanie słuchanie muzyki podczas prowadzenia rozmowy FaceTime. SharePay

  • Zainstaluj system iOS 15.1, iPadOS 15.1 lub nowszy.
  • Rozpocznij rozmowę FaceTime Wideo.
  • Przejdź do ekranu głównego.
  • Odpal aplikację kompatybilną z SharePlay.
  • Włącz wideo czy utwór i to wszystko.
  • Film, piosenka automatycznie pojawi się na ekranie Twojego rozmówcy.

Jeśli nadal nie wiesz jak ruchomość nowość, która pojawiła się w iOS 15.1 i iPadOS 15.1 zerknij na specjalne wideo, które wczoraj pojawiło się na oficjalnym kanale YouTube firmy Apple.

Więcej na temat najnowszych systemów możecie przeczytać klikając w poniższy link.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry