Michał01.12.2017
Jak wkładać to inteligentnie

Jak wkładać to tylko inteligentnie prawda? Dlatego poznajcie inteligentną wtyczkę umożliwiającą kontrolę nad urządzeniami elektronicznymi w domu, żeby uczynić go bardziej dynamicznym i funkcjonalnym.

Wtyczka SP-1101W v2 sprawia, że po włączeniu i podłączeniu do niego urządzenia, Smart Plug pozwala je zdalnie włączać lub wyłączać, a także stworzyć harmonogram automatycznego sterowania zasilaniem.

Kontrola głosowa

Włącz lub wyłącz urządzenia elektryczne i elektroniczne przez Amazon Alexa. Rozmawiaj, aby uzyskać pełną kontrolę!

Inteligentny dom

Urządzenia SmartPlug umożliwiają kontrolę zasilania innych urządzeń elektronicznych w domu, za pomocą aplikacji zainstalowanej na smartfonie czy tablecie. SP-1101W v2 może również wysyłać na email informację o tym, że podłączone do niego urządzenie zostało ręcznie włączone bądź wyłączone.

Harmonogram

SmartPlug SP-1101W v2 umożliwia zapisanie harmonogramu włączania i wyłączania urządzeń, co pozwala zmniejszyć zużycie energii, a przez to i wysokość rachunków za prąd.

Kontrola i wygoda

SP-1101W v2 umożliwia włączenie lub wyłączenie lampki nocnej, ekspresu do kawy czy innych urządzeń, za pomocą smartfonu. Aplikacja pozwala również sprawdzić stan SmartPlugów z każdego miejsca, o każdej porze, dając pewność, że żadne urządzenie nie pozostało włączone przez przypadek.

Łatwa konfiguracja i inteligentne powiadomienia

Konfiguracja nie może być łatwiejsza i wszystko odbywa się na smartfonie lub tablecie. Po uruchomieniu Smart Plug powiadomienia e-mail mogą na bieżąco informować o zdarzeniach alarmowych, które urządzenia i elektronika są włączane/wyłączane za pomocą aplikacji EdiSmart, a także otrzymywać raporty o zużyciu energii i powiadomienia o nadmiernym budżecie! Pomaga to pozostać w komfortowym środowisku domowym, jednocześnie kontrolując w pełni zużycie energii inteligentnych, wygodnych, a jednocześnie energochłonnych urządzeń gospodarstwa domowego.

Więcej informacji na temat wtyczki już wkrótce.

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.
@michal_rz