iphone14pro 1

Jak włączyć i korzystać z trybu akcji na iPhone 14

Nowe modele iPhone’a 14 firmy Apple zawierają nowy tryb akcji do nagrywania filmów. Oto wszystko, co musisz wiedzieć o tej funkcji, aby jak najlepiej ją wykorzystać.

Na początek wyjaśnimy co to w ogóle jest u do czego służy.

Jak włączyć i korzystać z trybu akcji na iPhone 14 poradniki, ciekawostki tryb akcji, jak wlaczyc tryb akcji w iphone 14 pro, jak dziala tryb akcji, co to jest tryb akcji w iphone 14 pro  Nowe modele iPhone'a 14 firmy Apple zawierają nowy tryb akcji do nagrywania filmów. Oto wszystko, co musisz wiedzieć o tej funkcji, aby jak najlepiej ją wykorzystać. iPhone14Pro 3

Co to jest tryb akcji?

Nowy tryb akcji został zaprojektowany przez Apple, aby pomóc w rejestrowaniu płynnych filmów, które minimalizują drgania i ruch, nawet jeśli wideo jest rejestrowane “w środku akcji”. Według Apple funkcja ta została osiągnięta dzięki wykorzystaniu całego sensora aparatu z wielokrotnym overscanem i zaawansowaną korekcją drgań.

Funkcja jest wbudowana w standardową aplikację Aparat iPhone’a i po jej włączeniu powinna pozwolić na uchwycenie wideo, które niemal wygląda jak nagrane za pomocą gimbala. Tryb akcji może nagrywać do 2,8K przy 60 fps i obsługuje Dolby Vision HDR, zapewniając doskonałą jakość wideo.

Które iPhone’y obsługują tryb akcji?

Wszystkie modele iPhone’a 14 obsługują tryb akcji czyli: iPhone 14, iPhone 14 Plus, iPhone 14 Pro i iPhone 14 Pro Max.

Jak korzystać z trybu akcji podczas nagrywania wideo

  • Uruchom aplikację Aparat na telefonie iPhone
  • Przewiń dolne menu i wybierz “Wideo”.

Jak włączyć i korzystać z trybu akcji na iPhone 14 poradniki, ciekawostki tryb akcji, jak wlaczyc tryb akcji w iphone 14 pro, jak dziala tryb akcji, co to jest tryb akcji w iphone 14 pro  Nowe modele iPhone'a 14 firmy Apple zawierają nowy tryb akcji do nagrywania filmów. Oto wszystko, co musisz wiedzieć o tej funkcji, aby jak najlepiej ją wykorzystać. IMG 0004

  • Stuknij przycisk trybu akcji (ikona biegnącego człowieka) nad wizjerem, aby ikona zmieniła kolor na żółty.
Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top