Apple Music

Jak włączyć powiadomienia o nowej muzyce w Apple Music

Kilka dni temu, Apple po cichu uruchomiło nową funkcję w Apple Music na iOS. Dotyczy ona powiadomień o nowej muzyce. Jak skorzystać z nowej opcji?

Jeśli chcecie otrzymywać powiadomienia o nowej muzyce bezpośrednio w aplikacji Apple Music w formie banneru, który znajduje się na górze sekcji Biblioteka, to musicie wykonać bardzo prostą czynność.

Jak włączyć powiadomienia o nowej muzyce w Apple Music polecane, ciekawostki powiadomienia o nowościach w Apple Music, Apple music  Kilka dni temu, Apple po cichu uruchomiło nową funkcję w Apple Music na iOS. Dotyczy ona powiadomień o nowej muzyce. Jak skorzystać z nowej opcji? AppleMusic 2 2

Jak widzicie powyżej musicie udać się do sekcji Dla Ciebie następnie przejść do profilu klikając na ikonie w prawym górnym rogu, teraz przejść do sekcji powiadomienia i tak kliknąć na polu Pokaż w bibliotece i Nowa muzyka.

Co ciekawe do aktywowania powiadomień nie jest konieczne posiadanie subskrypcji Apple Music. Powiadomienia można włączyć także dla aplikacji Muzyka w Ustawienia – Powiadomienia – Muzyka – Zezwalaj na powiadomienia.

Posty mogą oceniać tylko zalogowani użytkownicy

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top