Jak wrócić z publicznej bety iOS 15 do iOS 14 poradniki, ciekawostki publiczna beta iPadOS 15, publiczna beta iOS 15, Poradnik, jak wrócic do iOS 14, Instrukcja, downgrade Publiczna beta iOS 15 / iPadOS 15 dostępna jest do pobrania od wczoraj. Jeśli zainstalowałeś system i z jakiegoś powodu Ci się nie podoba, to w tym wpisie pokażemy Ci jak wrócić do iOS 14. iOS14 8

Jak wrócić z publicznej bety iOS 15 do iOS 14

Publiczna beta iOS 15 / iPadOS 15 dostępna jest do pobrania od wczoraj. Jeśli zainstalowałeś system i z jakiegoś powodu Ci się nie podoba, to w tym wpisie pokażemy Ci jak wrócić do iOS 14.

Zanim przejdziesz dalej, pamiętaj, że wszystkie kopie zapasowe wykonane w iOS 15 są niezgodne z iOS 14. Oznacza to, że po zakończeniu procesu zmiany wersji na starszą nie można przywrócić żadnych kopii zapasowych. Jeśli chodzi o zdjęcia, kontakty, kalendarze i inne dane, te będą dostępne bez względu na wersję oprogramowania jeśli masz włączoną synchronizację z iCloud.

Jak wrócić z publicznej bety iOS 15 do iOS 14 poradniki, ciekawostki publiczna beta iPadOS 15, publiczna beta iOS 15, Poradnik, jak wrócic do iOS 14, Instrukcja, downgrade Publiczna beta iOS 15 / iPadOS 15 dostępna jest do pobrania od wczoraj. Jeśli zainstalowałeś system i z jakiegoś powodu Ci się nie podoba, to w tym wpisie pokażemy Ci jak wrócić do iOS 14. iOS14 1 6

Jak wrócić z publicznej bety iOS 15 do iOS 14

 • Uruchom Finder na Macu lub iTunes na komputerze z systemem Windows (upewnij się, że masz zainstalowaną najnowszą wersję iTunes).
 • Pobierz plik IPSW iOS 14.6 dla swojego urządzenia. W tym celu wejdź na IPSW.me , wybierz model swojego iPhone’a lub iPada, kliknij na iOS 14.6 i pobierz plik.
 • Wyłącz opcję ?Znajdź mój iPhone? w ustawieniach iCloud.
 • Podłącz iPhone’a lub iPada do komputera za pomocą kabla Lightning lub USB-C.
 • Uruchom tryb DFU
 • Gdy iPhone (lub iPad) jest w trybie DFU, Finder / iTunes poinformuje Cię, że wykrył to urządzenie w trybie odzyskiwania.
 • Przytrzymaj klawisz Option (Mac) lub klawisz Shift (Windows) i kliknij Resetuj . W tym momencie znajdź plik iOS 14.6 IPSW na swoim komputerze i wybierz go.
 • Finder / iTunes zainstaluje tę wersję.
 • Poczekaj na procedurę resetowania.

Po zakończeniu operacji możesz kontynuować aktywację urządzenia i cieszyć się działającym systemem iOS 14.

Publiczne bety iOS15 / iPadOS15

Nowości w iOS15 i iPadOS15 o których musisz wiedzieć

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry