Jak wyczyścić pamięć podręczną App Store na iOS poradniki, ciekawostki wolne działanie app store, jak naprawidz appstore, iPhone, iPad, brak aktualizacji w app store, bład app store, Apple, app store działa wolno, App Store  Jeżeli App Store na waszym iUrządzeniu ładuje się bardzo wolno lub nie wyświetla aktualizacji do zainstalowanych przez was aplikacji, to mamy dla was rozwiązanie tego problemu. AppStore 1300x700

Jak wyczyścić pamięć podręczną App Store na iOS

Jeżeli App Store na waszym iUrządzeniu ładuje się bardzo wolno lub nie wyświetla aktualizacji do zainstalowanych przez was aplikacji, to mamy dla was rozwiązanie tego problemu.

Jedyne, co musimy zrobić to wyczyścić pamięć podręczną App Store, dotykając jednego z przycisków na dolnym pasku 10 razy. Ja 10 razy stuknąłem na Polecane i sklep z aplikacjami/grami od razu się przeładował. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby stuknąć w ten sam sposób w Najlepsze, Eksploruj,Kupione lub Uaktualnienia, efekt będzie taki sam.

Jak wyczyścić pamięć podręczną App Store na iOS poradniki, ciekawostki wolne działanie app store, jak naprawidz appstore, iPhone, iPad, brak aktualizacji w app store, bład app store, Apple, app store działa wolno, App Store  Jeżeli App Store na waszym iUrządzeniu ładuje się bardzo wolno lub nie wyświetla aktualizacji do zainstalowanych przez was aplikacji, to mamy dla was rozwiązanie tego problemu. appstore 1

Po 10 krotnym stuknięciu pojawi się biały ekran, a na belce statusu ujrzymy ikonę ładowania obok WiFi/LTE. Podobno to rozwiązanie działa również w iTunes i sklepie z aplikacjami dla Apple Watch.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry