Jak wyczyścić pamięć podręczną w iPhone, iPad poradniki, ciekawostki jak wyczyścić pamięć podręczną na iPhone, jak wyczyścić pamięć podręczną na iPadOS, jak wyczyścić pamięć podręczną na iPad, jak wyczyścić pamięć podręczną na iOS  Zapełnienie pamięci podręcznej iPhone'a i iPada nie trwa długo. Dlatego dziś pokażemy Wam krok po kroku jak wyczyścić pamięć podręczną w Safari oraz w aplikacjach innych firm. iPhone 1300x700

Jak wyczyścić pamięć podręczną w iPhone, iPad

Zapełnienie pamięci podręcznej iPhone’a i iPada nie trwa długo. Dlatego dziś pokażemy Wam krok po kroku jak wyczyścić pamięć podręczną w Safari oraz w aplikacjach innych firm.

Czyszczenie pamięci podręcznej w Safari jest szybkie i łatwe, ale ten sam proces w przypadku aplikacji innych firm nieco się różni dlatego pokażemy Wam i opiszemy krok po kroku co należy zrobić.

Jak wyczyścić pamięć podręczną na iPhone i iPad w Safari i innych aplikacjach

Jak wyczyścić pamięć podręczną w iPhone, iPad poradniki, ciekawostki jak wyczyścić pamięć podręczną na iPhone, jak wyczyścić pamięć podręczną na iPadOS, jak wyczyścić pamięć podręczną na iPad, jak wyczyścić pamięć podręczną na iOS  Zapełnienie pamięci podręcznej iPhone'a i iPada nie trwa długo. Dlatego dziś pokażemy Wam krok po kroku jak wyczyścić pamięć podręczną w Safari oraz w aplikacjach innych firm. czyszczenie pamieci ios

Safari

  • Otwórz Ustawienia.
  • Przewiń w dół i kliknij na Safari.
  • Przesuń ponownie w dół i dotknij Wymaż historię i dane witryn, a następnie potwierdź proces.
  • Alternatywnie, jeśli chcesz wyczyścić dane z poszczególnych witryn bez czyszczenia całej pamięci podręcznej Safari, wybierz Zaawansowane – Dane witryny – Edytuj i usuń poszczególne elementy.
  • Pamiętaj, że dane witryny usunięte z iPhone’a lub iPada zostaną usunięte z innych urządzeń Apple zalogowanych na to samo konto iCloud.

W przypadku aplikacji innych firm

  • Tutaj sprawa wygląda nieco inaczej. Niektóre, takie jak Slack, oferują opcję czyszczenia pamięci w preferencjach aplikacji, a inne, takie jak Facebook, nie. Aby wyczyścić pamięć w aplikacji przejdź do Ustawienia, aplikacje – nazwa aplikacji i poszukaj odpowiedniej opcji.
  • W przypadku aplikacji, które nie posiadają przycisku czyszczenia pamięci podręcznej musisz  po prostu usunąć i zainstalować aplikację ponownie.
  • Zawsze możesz zajrzeć do Ustawienia – Ogólne – Pamięć: iPhone i ustalić, które aplikację zajmują najwięcej miejsca.

Kolejne poradniki już wkrótce.

Powyżej mamy dla Was jeszcze jeden bardzo przydatny poradnik pokazujący jak wyczyścić pamięć RAM na iPhone lub iPad z najnowszym systemem.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top