Jak wyczyścić pamięć podręczną w Chrome jednym przyciskiem (i natychmiast usunąć gigabajty śmieci) poradniki, ciekawostki macos, jak wyczyscic pamiec podreczna, jak usunac gb smieci, Chrome  Przeglądarka jest jednym z najważniejszych programów na Twoim komputerze, ale im częściej z niej korzystasz, tym bardziej zaśmieca Twoje urządzenie. Chrome

Jak wyczyścić pamięć podręczną w Chrome jednym przyciskiem (i natychmiast usunąć gigabajty śmieci)

Przeglądarka jest jednym z najważniejszych programów na Twoim komputerze, ale im częściej z niej korzystasz, tym bardziej zaśmieca Twoje urządzenie.

Przeglądarki zapisują rożne dane, aby w przyszłości działać szybciej, więc w pewnym momencie pamięć podręczna przeglądarki może wzrosnąć do dziesięciu gigabajtów, a nawet więcej, co negatywnie wpłynie na wydajność systemu.

Pamięć podręczną w Chrome można wyczyścić za pomocą ustawień, ale jest wygodniejszy sposób – za pomocą rozszerzenia Clear Cache. Jest darmowy i robi dokładnie to, do czego jest przeznaczony – usuwa pamięć podręczną i inne niepotrzebne dane z przeglądarki. Czyszczenie odbywa się poprzez naciśnięcie tylko jednego przycisku po prawej stronie paska adresu i pozwala zwolnić miejsce na dysku i pamięci RAM.

Jak wyczyścić pamięć podręczną w Chrome jednym przyciskiem (i natychmiast usunąć gigabajty śmieci) poradniki, ciekawostki macos, jak wyczyscic pamiec podreczna, jak usunac gb smieci, Chrome  Przeglądarka jest jednym z najważniejszych programów na Twoim komputerze, ale im częściej z niej korzystasz, tym bardziej zaśmieca Twoje urządzenie. chrome pamiec

Po instalacji należy wybrać, jakie typy danych chcesz usunąć, klikając przycisk Wyczyść pamięć podręczną (pamięć podręczna, pliki cookie, wypełnione formularze, historia wiadomości itp.), a także okres czasu, przez który ma być wykonywane czyszczenie.

Jeśli intensywnie używasz Chrome, możesz usunąć tylko pamięć podręczną z ostatniej godziny, to już wystarczy, aby przeglądarka zaczęła działać szybciej, a na dysku zostanie zwolnione kilka gigabajtów. Przy głębszym czyszczeniu powinieneś być bardziej ostrożny, ponieważ może usunąć potrzebne dane – zostaniesz wylogowany na wszystkich stronach i będziesz musiał zapamiętać hasła z pamięci, ponieważ przeglądarka je zapomni.

Posty mogą oceniać tylko zalogowani użytkownicy

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top