iOS 15

Jak wyczyścić RAM w iPhone i iPad z iOS 15 | iPadOS 15

Na urządzeniach Apple teoretycznie nie trzeba zwalniać RAM-u, ale jeśli ktoś z Was uważa inaczej, to dziś pokażemy Wam bardzo szybki sposób jak wyczyścić RAM na iPhone i iPad z systemem iOS 15 | iPadOS 15.

Sprawa jest banalnie prosta. Aby zwolnić RAM w iPad 9.generacji, iPad mini (2021), iPhone 13 czy iPhone 13 Pro, a także w starszych iPhone’ach czy iPadach należy pobrać z App Store darmową aplikację o nazwie CPU-x. Jest to naszym zdaniem najlepszy i najszybszy sposób.

Gdy to zrobicie trzeba już tylko udać się do Memory i tam kliknąć na polu Free up. To wszystko. Reszta odbędzie się automatycznie. Zobaczcie jak to wygląda na screenach:

Jak wyczyścić RAM w iPhone i iPad z iOS 15 | iPadOS 15 poradniki, ciekawostki malo ramu w ios 15, jak zwolnic ram w ios 15, jak zwolnic ram s ipados 15, jak wyczyscic ram w ipados 15, jak wyczyscic ram w ios 15  Na urządzeniach Apple teoretycznie nie trzeba zwalniać RAM-u, ale jeśli ktoś z Was uważa inaczej, to dziś pokażemy Wam bardzo szybki sposób jak wyczyścić RAM na iPhone i iPad z systemem iOS 15 | iPadOS 15. iOS14 ram

Czynności można wykonać zarówno na iPhone jak i iPad z najnowszym systemem operacyjnym.

Jak wyczyścić RAM w iOS 15

Jak wyczyścić RAM w iPhone i iPad z iOS 15 | iPadOS 15 poradniki, ciekawostki malo ramu w ios 15, jak zwolnic ram w ios 15, jak zwolnic ram s ipados 15, jak wyczyscic ram w ipados 15, jak wyczyscic ram w ios 15  Na urządzeniach Apple teoretycznie nie trzeba zwalniać RAM-u, ale jeśli ktoś z Was uważa inaczej, to dziś pokażemy Wam bardzo szybki sposób jak wyczyścić RAM na iPhone i iPad z systemem iOS 15 | iPadOS 15. cpu x 1

Istnieje także szybszy sposób, który odbywa się przez jedno kliknięcie. Ta metoda nie wymaga nawet uruchamiania apki.

Jak widzicie na powyższym screenie, aby wyczyścić RAM jednym kliknięciem wystarczy, że przytrzymacie dłużej palec na ikonie aplikacji w celu aktywacji dodatkowego menu i tam klikniecie na Free up.  Reszta odbywa się już automatycznie.

CPU-x oprócz zwalniania RAM-u ma także całą masę innych przeróżnych informacji na temat naszego iUrządzenia. Aplikacja dostępna jest w App Store za darmo. Link do aplikacji – tutaj.

Jak zainstalować iOS 15 | iPadOS 15

Jak wyczyścić RAM w iPhone i iPad z iOS 15 | iPadOS 15 poradniki, ciekawostki malo ramu w ios 15, jak zwolnic ram w ios 15, jak zwolnic ram s ipados 15, jak wyczyscic ram w ipados 15, jak wyczyscic ram w ios 15  Na urządzeniach Apple teoretycznie nie trzeba zwalniać RAM-u, ale jeśli ktoś z Was uważa inaczej, to dziś pokażemy Wam bardzo szybki sposób jak wyczyścić RAM na iPhone i iPad z systemem iOS 15 | iPadOS 15. iOS15 1

Jeśli jeszcze nie zainstalowałeś na swoim urządzeniu najnowszych wersji systemu, to poniżej zamieszczamy poradnik pokazujący jak przygotować urządzenia do aktualizacji iOS 15, iPadOS 15.

Wewnątrz wpisu znajduje się także pełna i oficjalna lista zmian, a także kilka innych informacji.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top