ram

Jak wyczyścić RAM w iPhone z iOS 16

Na urządzeniach Apple nie trzeba zwalniać RAM-u, ale jeśli ktoś z Was uważa inaczej, to dziś pokażemy Wam jak wyczyścić RAM na iPhone z iOS 16.

Sprawa jest banalnie prosta. Aby zwolnić RAM w iPhone 14 czy iPhone 14 Pro, a także w starszych iPhone’ach czy należy pobrać z App Store darmową aplikację o nazwie CPU-x. Jest to naszym zdaniem najlepszy i najszybszy sposób.

Gdy to zrobicie trzeba już tylko udać się do Memory i tam kliknąć na polu Free up. To wszystko. Reszta odbędzie się automatycznie. Zobaczcie jak to wygląda na screenach:

Jak wyczyścić RAM w iPhone z iOS 16 poradniki, ciekawostki jak zwolnić ram w iPhone, jak zwolnic ram w ios 16, jak wyczyscic ram w iphone z systemem ios 16, jak wyczyscic ram w ios 16, iOS 16  Na urządzeniach Apple nie trzeba zwalniać RAM-u, ale jeśli ktoś z Was uważa inaczej, to dziś pokażemy Wam jak wyczyścić RAM na iPhone z iOS 16. iOS14 ram

Jak wyczyścić RAM w iOS 16

Jak wyczyścić RAM w iPhone z iOS 16 poradniki, ciekawostki jak zwolnić ram w iPhone, jak zwolnic ram w ios 16, jak wyczyscic ram w iphone z systemem ios 16, jak wyczyscic ram w ios 16, iOS 16  Na urządzeniach Apple nie trzeba zwalniać RAM-u, ale jeśli ktoś z Was uważa inaczej, to dziś pokażemy Wam jak wyczyścić RAM na iPhone z iOS 16. cpu x 1

Istnieje także szybszy sposób, który odbywa się przez jedno kliknięcie. Ta metoda nie wymaga nawet uruchamiania apki.

Jak widzicie na powyższym screenie, aby wyczyścić RAM jednym kliknięciem wystarczy, że przytrzymacie dłużej palec na ikonie aplikacji w celu aktywacji dodatkowego menu i tam klikniecie na Free up.  Reszta odbywa się już automatycznie.

CPU-x oprócz zwalniania RAM-u ma także całą masę innych przeróżnych informacji na temat naszego iUrządzenia. Aplikacja dostępna jest w App Store za darmo. Link do aplikacji – tutaj.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top