musical

Jak wygląda aplikacja Apple Music Classical? [wideo]

Apple Music Classical to długo wyczekiwana aplikacja dla miłośników muzyki klasycznej. Aplikacja została wydana wczoraj, więc czas przyjrzeć się jej z bliska.

Nowość została oficjalnie wydana przez firmę Apple i umożliwia subskrybentom Apple Music pobranie i dostęp do aplikacji, która jest w całości poświęcona muzyce klasycznej.

Apple Music jest to platforma, która umożliwia użytkownikom odtwarzanie milionów piosenek z całego świata za pośrednictwem aplikacji na urządzeniach Apple lub za pośrednictwem przeglądarki internetowej na innych urządzeniach. Usługa oferuje również wiele funkcji, takich jak personalizowane rekomendacje muzyczne, stacje radiowe, które mogą być dostosowane do gustu użytkowników oraz ekskluzywne treści, takie jak koncerty i filmy dokumentalne o artystach.

Jak widzicie na poniższych screenach najnowsza aplikacja do słuchania muzyki klasycznej firmy Apple pod względem wzornictwa przypomina właśnie „Apple Music”, ale wyróżnia się na tle innych aplikacji muzycznych, ponieważ skupia się wyłącznie na muzyce klasycznej. Dzięki temu użytkownicy mają możliwość korzystania z platformy, która jest dopasowana do ich gustów muzycznych.

Aplikacja Apple Music Classical z bliska

Jak wygląda aplikacja Apple Music Classical? [wideo] ciekawostki zespoły, subskrybenci, soliści, Przeglądaj, orkiestry, okresy, muzyka klasyczna, kompozytorzy, iPhone, gatunki, dyrygenci, chóry, biblioteka muzyczna, apple music classical reddit, apple music classical radio, apple music classical playlist, apple music classical for mac, apple music classical cena, apple music classical catalogue, apple music classical app, apple music classical android, Apple Music Classical, Aplikacja  Apple Music Classical to długo wyczekiwana aplikacja dla miłośników muzyki klasycznej. Aplikacja została wydana wczoraj, więc czas przyjrzeć się jej z bliska. classical 1

W aplikacji Apple Music Classical, sekcja Przeglądaj jest podzielona na wiele kategorii, takich jak kompozytorzy, gatunki, okresy, dyrygenci, orkiestry, soliści, chóry i zespoły, co ułatwia użytkownikom odnalezienie konkretnych treści, których szukają. Wszystkie te kategorie są dostępne w jednym miejscu, dzięki czemu nie trzeba przeszukiwać wielu podstron.

Aplikacja posiada również bibliotekę muzyczną, w której użytkownicy mogą zapisywać ulubione utwory. Dzięki temu można łatwo i szybko wracać do ulubionych utworów. Aby ułatwić użytkownikom wyszukiwanie konkretnej muzyki, w aplikacji dostępna jest również funkcja wyszukiwania. Dzięki temu można znaleźć interesujące utwory bez konieczności przeszukiwania całej biblioteki.

Poniżej zamieszczamy wideo na którym możecie zobaczyć jak wygląda i jak działa nowość. Autorem filmu jest serwis macrumors.com.

Jak widzicie aplikacja Apple Music Classical jest bardzo prosta w obsłudze i będzie z pewnością cieszyła się popularnością wśród miłośników muzyki klasycznej. Niestety, obecnie jest dostępna tylko na iPhone’a, ale na pewno będzie się rozwijać i być może w przyszłości zostanie udostępniona na innych urządzeniach

A co Wy sądzicie o tej aplikacji? Czy ktoś planuje z niej korzystać? A może już używacie? Dajcie koniecznie znać w komentarzach. jesteśmy bardzo ciekawi.

Możesz być zainteresowany
Źródło:

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top