freeform

Jak wygląda i działa aplikacja Freeform? [wideo]

Aplikacja Freeform pojawiła się w iOS 16.2, iPadOS 16.2 i macOS Ventura 13.1 beta. Jak wygląda i jak działa nowość? Zobacz wideo.

W czerwcu Apple zaprezentowało nową aplikację Freeform, która była w fazie rozwoju. Teraz po kilku miesiąca apka jest już w  końcowej fazie testów, więc pojawiła się w  betach systemu  iOS 16.2, iPadOS 16.2 i macOS Ventura 13.1.

Aplikacja Freeform jest dostępna na różnych platformach, ale działa najlepiej na iPadzie dzięki obsłudze Apple Pencil. Na pierwszy rzut oka wygląda podobnie do aplikacji Notatki i Podgląd i oferuje niektóre z tych samych narzędzi do edycji. Istnieje interfejs siatki, w którym użytkownicy mogą wstawiać rysunki, notatki, pola tekstowe, zdjęcia i filmy, a także obsługuje łącza, pliki PDF i inne typy dokumentów. Do wyboru są wszystkie rodzaje kształtów, w tym zwierzęta, przyroda, jedzenie, geometria, symbole, sztuka, nauka i ludzie.

Jak wygląda i działa aplikacja Freeform? [wideo] ciekawostki jak działa Freeform, Freeform na iphone, Freeform na ipados, Freeform na ipad, Freeform na ios, aplikacja Freeform  Aplikacja Freeform pojawiła się w iOS 16.2, iPadOS 16.2 i macOS Ventura 13.1 beta. Jak wygląda i jak działa nowość? Zobacz wideo. free1 scaled
Aplikacja Freeform na iPad.

Tekst i kształty można dostosowywać za pomocą różnych kolorów i stylów, a narzędzia szybkiego dostępu do edycji. Dostępne są narzędzia cofania i ponawiania, a także dodawanie zdjęć lub zeskanowanych dokumentów z urządzenia iOS na komputerze Mac.

Autorem powyższego nagania jest macrumors.

Oceń
Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top