Krzysiek Borek16.02.2018
Jak wykonać respring bez Jailbreak

Do dziś respring urządzenia był utożsamiany wyłącznie z Jailbreak, ale pojawiła się aplikacja, która umożliwia jego wykonanie. Dodatkowo nie musicie mieć zrobionego Jailbreak, aby z niej korzystać.

Respring jest nieodłącznym elementem po odblokowaniu iOS na niepodpisany przez Apple kod. Pojawia się zawsze po instalacji lub aktualizacji wtyczek/aplikacji i motywów. Po przeładowaniu ekranu głównego bez całkowitego ponownego uruchomienia mogliśmy zauważyć zmiany wprowadzone przez poszczególne wtyczki lub aplikacje.

Przeładowanie ekranu głównego jest przydatne nawet bez Jailbreak. W szczególności, gdy korzystacie z FilzaJailed lub aplikacji typu Snapchat++. Za chwilę pokaże wam, jak pobrać aplikację Respring.

Pobranie, instalacja i korzystanie z aplikacji Respring

  1. Uruchamiamy mobilne Safari i w polu adresu witryny internetowej wklepujemy http://respring.lmdinteractive.com. Po chwili pojawi się komunikat o instalacji profilu, akceptujemy go.
  2. Instalujemy profil, a podczas instalacji podajemy swój kod blokady, dopiero wtedy ujrzymy aplikację na ekranie głównym.
  3. Po instalacji naszym oczom ukaże się aplikacja i możemy ją teraz włączyć. Stukamy na ikonę aplikacji i czekamy na respring naszego urządzenia.
  4. Wasze urządzenie powinno chwilę podziałać w aplikacji i dopiero wtedy rozpocznie się przeładowywanie ekranu głównego. Jeżeli tak się nie stało, wystarczy stuknąć na przycisk wywołujący Respring.

Przetestowałem aplikację na swoim iPhonie 6 Plus z iOS 11.3 beta 2 i program działa tak, jak powinien. Nie miałem żadnych problemów i respring robił się za każdym razem.

Źródło: redmondpie.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek