iphone14 4

Jak wykonać twardy reset lub wymusić reset ‌iPhone 14 | 14 Pro

iPhone 14, 14 Plus, 14 Pro i 14 Pro Max są już dostępne, więc czas napisać jak jak wykonać twardy reset lub wymusić reset nowego smartfona Apple.

Metoda twardego resetu lub wymuszenia restartu nie zmieniła się w porównaniu z poprzednią serią. Mimo to, jeśli zaktualizowałeś swój telefon możesz nie wiedzieć jak wykonać te dwie bardzo ważne czynności.

Jak wykonać twardy reset lub wymusić reset iPhone serii 14

Jak wykonać twardy reset lub wymusić reset ‌iPhone 14 | 14 Pro poradniki, ciekawostki twardy reset iphone 14 pro, twardy reset iphone 14, jak wymusic reset iphone 14, jak wymusic ponowne uruchomienie iphone 14, jak wymuscic ponowne uruchomienie iphone 14 pro, Jak ponownie uruchomić iPhone 14 Pro  iPhone 14, 14 Plus, 14 Pro i 14 Pro Max są już dostępne, więc czas napisać jak jak wykonać twardy reset lub wymusić reset nowego smartfona Apple. rec 1

  • Szybko naciśnij i puść przycisk zwiększania głośności (1).
  • Szybko naciśnij i puść przycisk zmniejszania głośności (2).
  • Naciśnij i przytrzymaj przycisk boczny, aż pojawi się logo Apple, a następnie puść przycisk (3).

Podczas tego procesu zobaczysz suwak, aby wyłączyć iPhone’a. Zignoruj ​​to i trzymaj boczny przycisk, aż ekran stanie się czarny. W tym momencie pojawi się logo Apple, a ekran zostanie ponownie aktywowany po zakończeniu ponownego uruchamiania.

Przy okazji zachęcamy Was do wpisu w którym opisywaliśmy szczegółowo jak wprowadzić iPhone w tryb DFU i Recovery. Więcej na ten temat przeczytacie tutaj – iPhone 14 | 14 Pro – tryb DFU, ponowne uruchomienie, Recovery.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top