szukaj ios16

Jak wyłączyć przycisk Szukaj na ekranie głównym w iOS 16

Jedną z nowości w iOS 16 jest przycisk Szukaj na ekranie głównym iPhone’a. Dziś pokażemy Wam jak go wyłączyć. Wystarczą dwa kliknięcia.

Apple dodało przycisk wyszukiwania do ekranu głównego w iOS 16. Znajduje się tuż nad dokiem. Niektórzy użytkownicy są zirytowani tą decyzją i dlatego dziś napiszemy Wam jak go wyłączyć.

Przez dodanie przycisku, Apple prawdopodobnie chciało, aby funkcja Spotlight była jak najbardziej oczywista. We wszystkich poprzednich wersjach systemu operacyjnego iOS, aby uruchomić Spotlight, musisz przesunąć ekran główny lub ekran blokady w dół.

Jak wyłączyć przycisk Szukaj w iOS 16

Jak wyłączyć przycisk Szukaj na ekranie głównym w iOS 16 poradniki, ciekawostki jak wylaczyc szukaj na ekranie iphone, jak wylaczyc rzycisk szukaj w ios 16, iOS 16  Jedną z nowości w iOS 16 jest przycisk Szukaj na ekranie głównym iPhone'a. Dziś pokażemy Wam jak go wyłączyć. Wystarczą dwa kliknięcia. szukaj ios16

  • Przejdź do Ustawienia – Ekran początkowy.
  • W tej sekcji musisz wyłączyć przełącznik Na ekranie głównym.

Po wykonaniu tych czynności przycisk wyszukiwania zostanie zastąpiony zwykłymi kropkami wyświetlającymi liczbę stron na ekranie głównym.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry