Jak wymazać dane iPhone po 10 błędnych próbach podania kodu poradniki, ciekawostki jak wymazac dane z ipphone złe haslo, jak wymazac dane z iphone, jak wymazać dane iPhone po 10 błędnych próbach podania kodu  W systemie iOS można aktywować funkcję, która automatycznie wymaże, usunie dane iPhone'a po 10 błędnych próbach podania kodu. kod 1 1300x700

Jak wymazać dane iPhone po 10 błędnych próbach podania kodu

W systemie iOS można aktywować funkcję, która automatycznie wymaże, usunie dane iPhone’a po 10 błędnych próbach podania kodu. Jak tego dokonać?

Opcja, która usunie wszystko z urządzenia po 10 błędnych próbach podania kodu, to funkcja bezpieczeństwa, która będzie niezwykle przydatna wtedy, gdy ktoś będzie za wszelką cenę chciał dostać się do naszego iPhone.

Warto pamiętać o tym, że jeśli odzyskasz iPhone’a z danymi usuniętymi w ten sposób danymi, to nadal możesz odzyskać wszystkie rzeczy, przywracając kopię zapasową iCloud lub przez Finder / iTunes.

Jak usunąć zawartość iPhone’a po 10 błędnych próbach podania kodu?

Jak wymazać dane iPhone po 10 błędnych próbach podania kodu poradniki, ciekawostki jak wymazac dane z ipphone złe haslo, jak wymazac dane z iphone, jak wymazać dane iPhone po 10 błędnych próbach podania kodu  W systemie iOS można aktywować funkcję, która automatycznie wymaże, usunie dane iPhone'a po 10 błędnych próbach podania kodu. wymazdane

Aby aktywować tę funkcję, wystarczy wykonać następujące czynności:

  1. Otwórz Ustawienia na swoim iPhone.
  2. Stuknij w Face ID i hasło.
  3. Wpisz swoje hasło do iPhone’a.
  4. Przewiń w dół i aktywuj “Wymaż dane”.

Pamiętaj, że iOS ma już wbudowaną funkcję bezpieczeństwa, która zablokuje iPhone’a przez kilka i póżniej kilkanaście minut przy kilku błędnych próbach wpisania hasła.

Kolejne poradniki wkrótce.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
final cut pro

Apple obiecuje poprawić Final Cut Pro

W kwietniu grupa profesjonalistów pracujących z programem Final Cut podpisała list otwarty, w którym zwróciła się do firmy Apple z prośbą o podjęcie dalszych działań w celu poprawy wykorzystania programu Final Cut w branży telewizyjnej i filmowej.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry