bateria

Jak wyświetlić dokładne dane dotyczące stanu baterii na iPhone

Bateria w smartfonie to element, który z biegiem czasu się zużywa. Dziś opiszemy Ci jak wyświetlić dokładne dane dotyczące stanu baterii na iPhone.

Jak napisaliśmy wcześniej bateria w smartfonie to element, który z biegiem czasu ulega degradacji i traci swoje właściwości, co oznacza przede wszystkim skrócenie czasu pracy na jednym ładowaniu. Dlatego ważne jest, aby regularnie monitorować stan baterii w swoim iPhone’ie i wiedzieć, kiedy należy ją wymienić. W tym celu Apple udostępniło w iPhone prosty sposób na sprawdzenie stanu baterii, ale nie wszystkie informacje są widoczne na pierwszy rzut oka. Na szczęście jest inny darmowy sposób, który wyświetli nam nieco więcej danych.

Jak sprawdzić stan baterii w iPhone

Jak wyświetlić dokładne dane dotyczące stanu baterii na iPhone poradniki, ciekawostki jak wyświetlić szczegółowe informacje o baterii iphone, informacje o baterii bezpośrednio w iPhone, dokładne dane dotyczące baterii iPhone, bateria w iPhone szczegółowe dane, bateria w iPhone Bateria w smartfonie to element, który z biegiem czasu się zużywa. Dziś opiszemy Ci jak wyświetlić dokładne dane dotyczące stanu baterii na iPhone. iOS14.5 kondycja 1

Stan baterii w iPhone’ie można łatwo sprawdzić w Ustawieniach – Bateria – Stan baterii. Jest to wskazanie, do jakiego procentu pierwotnej pojemności bateria może się obecnie naładować. Jeśli stan baterii wynosi poniżej 80%, należy już wymienić baterię, ponieważ jej stan może być znacznie pogorszony. Warto jednak wiedzieć, że można wyciągnąć znacznie dokładniejsze informacje o baterii.

Jak wyświetlić dokładne dane o stanie baterii na iPhone

Jak wyświetlić dokładne dane dotyczące stanu baterii na iPhone poradniki, ciekawostki jak wyświetlić szczegółowe informacje o baterii iphone, informacje o baterii bezpośrednio w iPhone, dokładne dane dotyczące baterii iPhone, bateria w iPhone szczegółowe dane, bateria w iPhone Bateria w smartfonie to element, który z biegiem czasu się zużywa. Dziś opiszemy Ci jak wyświetlić dokładne dane dotyczące stanu baterii na iPhone. bateria 1

Aby uzyskać dokładniejsze informacje o stanie baterii, można skorzystać z danych analitycznych, które iPhone przechowuje i ostatecznie wysyła do Apple i deweloperów. Dlatego, aby zobaczyć te informacje, trzeba mieć włączone zbieranie danych analitycznych, w Ustawieniach – Prywatność i ochrona – Analizy i udoskonalenia Następnie w sekcji Dane analiz znajdujemy pliki, z których można odczytać informacje o baterii.

Ważne! Jeśli do tej pory miałeś wyłączoną analitykę i dopiero teraz ją włączyłeś, iPhone będzie potrzebował kilku godzin na wykonanie analizy i wyświetlenie potrzebnego pliku.

Aby wyświetlić dokładne dane o baterii na iPhone wykonaj następujące czynności:

 • Pobierz i zainstaluj skrót Bartery Stats klikając tutaj.
 • Upewnij się, że masz włączone zbieranie danych analitycznych, w Ustawieniach – Prywatność i ochrona – Analiza i udoskonalenia.
 • Przejdź do sekcji Dane analiz, aby wyświetlić pliki z danymi analitycznymi.
 • Znajdź na liście plik, który zaczyna się od nazwy Analytics i ma w sobie najnowszą datę.
 • Następnie naciśnij ikonę udostępniania (kwadrat ze strzałką) w prawym górnym rogu.
 • W wyświetlonym menu przewiń do końca, gdzie kliknij skrót Battery Stats.
 • Jeśli nie widzisz skrótu Statystyki baterii, dotknij Edytuj działania u dołu i dodaj Statystyki baterii.
 • Kliknięcie spowoduje uruchomienie skrótu, a następnie poznasz wszystkie niezbędne informacje o baterii.

Po uruchomieniu skrótu Battery Stats zobaczysz cztery odczyty dotyczące stanu baterii.

Jak wyświetlić dokładne dane dotyczące stanu baterii na iPhone poradniki, ciekawostki jak wyświetlić szczegółowe informacje o baterii iphone, informacje o baterii bezpośrednio w iPhone, dokładne dane dotyczące baterii iPhone, bateria w iPhone szczegółowe dane, bateria w iPhone Bateria w smartfonie to element, który z biegiem czasu się zużywa. Dziś opiszemy Ci jak wyświetlić dokładne dane dotyczące stanu baterii na iPhone. baterry 1

Są to:

 • MaximumFCC – podaje maksymalną rzeczywistą pojemność baterii, gdy była nowa.
 • NominalChargeCapacity – podaje aktualną maksymalną pojemność baterii.
 • CycleCount – mówi o aktualnej liczbie cykli baterii.
 • Rzeczywisty stan baterii w procentach, obliczany z podanymi danymi.

Wszystkie te dane są całkowicie dokładne i realistyczne. Dzięki tym krokom będziesz w stanie uzyskać dokładniejsze informacje o stanie baterii w swoim iPhone.

Podsumowanie

Monitorowanie stanu baterii jest ważne, aby zapewnić optymalną wydajność urządzenia oraz zapobiec problemom związanych z krótkim czasem pracy baterii.

Kolejne poradniki niebawem!

Czytaj także:

Możesz być zainteresowany

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top