ios16 zdjecia

Jak zablokować ukryte i niedawno usunięte zdjęcia w iOS 16

Czasami nie chcemy, aby niektóre zdjęcia były ogólnie dostępne w galerii zdjęć. W tym celu Apple stworzyło album Ukryte, który w iOS 16 można zablokować. Jak?

W poprzednich wersjach systemu iOS problem polegał na tym, że ukryty album pozostawał widoczny w sekcji Albumy w aplikacji Zdjęcia lub można go było ukryć, ale nadal pojawiał się w aplikacjach innych firm. Na szczęście już tak nie jest.

iOS 16 automatycznie blokuje dostęp do albumu Ukryte i Ostatnio usunięte przy użyciu Face ID lub Touch ID, więc żadnego albumu nie można otworzyć bez weryfikacji biometrycznej lub hasła.

Jak zablokować ukryte i niedawno usunięte zdjęcia w iOS 16 poradniki, ciekawostki ukryte zdjecia w ios 16, jak zablokowac album ukryte w ios 16, jak zablkowac dostep do ukrytych zdjec w ios 16, iOS 16  Czasami nie chcemy, aby niektóre zdjęcia były ogólnie dostępne w galerii zdjęć. W tym celu Apple stworzyło album Ukryte, który w iOS 16 można zablokować. Jak? ios16 ukryte

Dzięki temu zdjęcia usunięte lub oznaczone jako ukryte zdjęcia  są automatycznie chronione. Ktoś, kto ma dostęp do Twojego odblokowanego telefonu, nie będzie mógł otworzyć tych albumów bez dodatkowej weryfikacji.

Co ciekawe, nie ma opcji wyłączenia blokady tych dwóch albumów, ponieważ jest to blokada systemowa. Krótko mówiąc, Twoje ukryte i niedawno usunięte zdjęcia są już całkowicie bezpieczne i nie musisz nic robić!

Więcej na temat iOS 16 i funkcji, które koniecznie musisz przetestować zaraz po instalacji dowiesz się klikając w ten link – 16 funkcji iOS 16, które musisz wypróbować zaraz po instalacji. Polecamy!

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top