iOS 13 beta 2

Jak zainstalować iOS 13 beta 2, iPadOS 13 beta 2 na iPhone i iPad za pomocą profilu beta

Wczoraj wieczorem Apple udostępniło deweloperom iOS 13 beta 2 i iPadOS beta 2, a także specjalny profil umożliwiający instalację aktualizacji z poziomu iUrządzenia. W tym wpisie pokażemy Wam jak tego dokonać.

W związku z tym, że co chwilę pytanie nas jak zainstalować iOS 13 beta 2 i iPadOS 13 beta 2 postanowiliśmy dodać specjalny wpis opisujący ten proces.

Jak zainstalować iOS 13 beta 2, iPadOS 13 beta 2 na iPhone i iPad za pomocą profilu beta

Jak zainstalować iOS 13 beta 2, iPadOS 13 beta 2 na iPhone i iPad za pomocą profilu beta polecane, ciekawostki profil iPadOS 13, profil iOS 13, Poradnik, jak zainstalować iPadOS 13 beta 2, jak zainstalować iOS 13 beta 2  Wczoraj wieczorem Apple udostępniło deweloperom iOS 13 i iPadOS beta 2, a także specjalny profil umożliwiający instalację aktualizacji z poziomu iUrządzenia. W tym wpisie pokażemy Wam jak tego dokonać. iOS13b2

Przed instalacja upewnij się, że utworzyłeś kopię zapasową swojego iPada / iPhone z systemem iOS 12.

  • Kliknij i otwórz ten link na swoim iPadzie, iPhone za pomocą Safari.
  • Po zakończeniu pobierania zostaniesz automatycznie przekierowany do ?Profilu oprogramowania iOS Beta?.
  • Stuknij w Instaluj i wybierzesz opcję Uruchom ponownie.
  • Po zakończeniu ponownego uruchamiania przejdź do Ustawienia -> Ogólne – Aktualizacja oprogramowania. Aktualizacja OTA do iOS 13 beta 2, iPadOS 13 beta 2 powinna być dostępna do pobrania. Jeśli nie, poczekaj kilka minut i spróbuj ponownie. Jeśli to jeszcze nie zadziała, ponownie uruchom iPhone, iPad.

To wszystko. Od teraz kolejne bety będą już się pojawiać bezpośrednio w Waszym iPhone, iPad. Aktualizację mogą wykonać wszystkie osoby posiadające odpowiednie urządzenie. Nie jest konieczne zapisanie się do konta deweloperskiego.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry