AirPods

Jak zainstalować oprogramowanie w wersji beta na AirPods

Jak zainstalować oprogramowanie w wersji beta na AirPods? Dziś mamy dla Was poradnik, instrukcję krok po kroku, która pokazuje jak tego dokonać.

Aktualna wersja beta oprogramowania sprzętowego dla słuchawek AirPods udostępniona przez firmę Apple kilka dni temu oferuje ulepszenia w zakresie automatycznego przełączania, poprawki błędów oraz lepszą wydajność. Możesz zainstalować ją na swoich słuchawkach już teraz.

Jak zainstalować oprogramowanie sprzętowe w wersji beta na słuchawkach AirPods

Jak zainstalować oprogramowanie w wersji beta na AirPods poradniki, ciekawostki słuchawki AirPods, jak zainstalowac bete na airpods, beta na airpods, AirPods  Jak zainstalować oprogramowanie w wersji beta na AirPods? Dziś mamy dla Was poradnik, instrukcję krok po kroku, która pokazuje jak tego dokonać. airpods 1 firmware

Oto kroki, które należy wykonać:

  • Podłącz iPhone’a do komputera Mac i otwórz aplikację Xcode 14.
  • Przejdź do Ustawień na telefonie iPhone i wejdź w Ustawienia dla programistów.
  • W sekcji Testuj dla AirPods kliknij opcję Przed wydaniem oprogramowania sprzętowego beta i włącz ją dla określonych słuchawek AirPods, na których chcesz uruchomić oprogramowanie sprzętowe w wersji beta.
  • Gdy następnym razem słuchawki AirPods zostaną połączone przez Bluetooth z telefonem iPhone, aktualizacja oprogramowania układowego w wersji beta powinna zostać przeprowadzona automatycznie po umieszczeniu słuchawek z powrotem w etui.

OSTRZEŻENIE: pamiętajcie, że w wersjach beta mogą występować błędy i problemy, które mogą uniemożliwiać prawidłowe korzystanie ze słuchawek AirPods. Dlatego zalecamy instalowanie oprogramowania sprzętowego w wersji beta tylko wtedy, gdy jest to niezbędne do przetestowania nowych funkcji.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry