Jak zainstalować publiczną betę iOS 12 - instrukcja poradniki, polecane, ciekawostki publiczny profil do iOS 12, publiczna beta iOS 12, profil do iOS 12, jak zainstalować publiczną betę iOS 12, iOS 12 jak zainstalować, beta iOS 12, Apple  Publiczna beta iOS 12 została oficjalnie wypuszczona, więc już dziś po zainstalowaniu specjalnego profilu niemal każdy może pobawić się najnowszą wersją iOS. Jak tego dokonać? IOS12 1

Jak zainstalować publiczną betę iOS 12 – instrukcja

Publiczna beta iOS 12 została oficjalnie wypuszczona, więc już dziś po zainstalowaniu specjalnego profilu niemal każdy może pobawić się najnowszą wersją iOS. Jak tego dokonać?

Wystarczy, że zaktualizujecie swoje urządzenie mobilne według instrukcji zawartej poniżej.

Jak zainstalować publiczną betę iOS 12 - instrukcja poradniki, polecane, ciekawostki publiczny profil do iOS 12, publiczna beta iOS 12, profil do iOS 12, jak zainstalować publiczną betę iOS 12, iOS 12 jak zainstalować, beta iOS 12, Apple  Publiczna beta iOS 12 została oficjalnie wypuszczona, więc już dziś po zainstalowaniu specjalnego profilu niemal każdy może pobawić się najnowszą wersją iOS. Jak tego dokonać? iOS12 2

Instrukcja:

  1. Pamiętajcie, że jest to wersja beta systemu operacyjnego i może zawierać sporo błędów, więc na początku wykonujemy kopię zapasową danych z urządzenia, która zawsze się przyda na wypadek powrotu z iOS 12 do iOS 11.
  2. Po wykonaniu kopii zapasowej udajemy się na oficjalną stronę Apple – beta.apple.com i zapisujemy się na publiczne beta testy.
  3. Wchodzimy na beta.apple.com bezpośrednio na urządzeniu, które chcemy zaktualizować do iOS 12. Pobieramy stamtąd profil konfiguracyjny, po podaniu  Apple ID i hasła.
  4. Po pobraniu profilu, automatycznie zostaniemy przekierowani do aktualizacji systemu, stukamy na Zainstaluj i zatwierdzamy wszystkie, pojawiające się komunikaty.
  5. To na tyle, teraz możecie rozpocząć użytkowanie wersji poglądowej iOS 12.
Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top