Jak zainstalować publiczną betę iOS 14, iPadOS 14 - instrukcja krok po kroku poradniki, polecane, ciekawostki Wideo, jak zainstalowac publiczna bete iPadOS 14, jak zainstalować publiczną betę iPadOS 14, jak zainstalowac publiczna bete iOS 14, jak zainstalować publiczną betę iOS 14, iOS 14, Instrukcja, instalacja publicznej bety iOS 14  Kilka godzin temu, Apple udostępniło pierwsze publiczne bety nowych systemów, więc przygotowaliśmy wpis z którego dowiecie się jak zainstalować publiczną betę  iOS 14 lub iPadOS 14. iOS14 8

Jak zainstalować publiczną betę iOS 14, iPadOS 14 – instrukcja krok po kroku

Kilka godzin temu, Apple udostępniło pierwsze publiczne bety nowych systemów, więc przygotowaliśmy wpis z którego dowiecie się jak zainstalować publiczną betę  iOS 14 lub iPadOS 14.

Proces jest dość prosty, nie wymaga żadnego dodawania do płatnych kont deweloperskich, więc nie powinniście mieć z tym problemów.

Jak zainstalować publiczną betę iOS 14, iPadOS 14 - instrukcja krok po kroku poradniki, polecane, ciekawostki Wideo, jak zainstalowac publiczna bete iPadOS 14, jak zainstalować publiczną betę iPadOS 14, jak zainstalowac publiczna bete iOS 14, jak zainstalować publiczną betę iOS 14, iOS 14, Instrukcja, instalacja publicznej bety iOS 14  Kilka godzin temu, Apple udostępniło pierwsze publiczne bety nowych systemów, więc przygotowaliśmy wpis z którego dowiecie się jak zainstalować publiczną betę  iOS 14 lub iPadOS 14. iOS14 12

Instalacja publicznej bety iOS 14, iPadOS 14

Pierwszą rzeczą jaką należy zrobić jest oczywiście zalogowanie się za pomocą Apple ID na stronie beta.apple.com. Proces jest całkowicie darmowy. Gdy to zrobicie wystarczy już tylko pobrać profil, a następnie go zainstalować w iUrządzeniu. Aby to zrobić należy udać się do Ustawień w iPhone, iPad i całkiem u góry pod menu iCloud powinno dostępne być nowe pole z pobranym profilem. Wchodzimy tam i zainstalujemy pobrany profil. Teraz już wyłączamy i włączamy telefon lub tablet i gotowe. Aktualizacja do iOS 14 powinna pojawić się w Ustawienia – Ogólne – Uaktualnienia.

Aby ułatwić Wam jeszcze bardziej zadanie, zobaczcie jak proces instalacji publicznej bety iOS 14 wygląda na filmie.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry