Jak zainstalować publiczną betę iOS 15 / iPadOS 15 poradniki, ciekawostki jak zainstalować publiczną betę iOS 15, jak izantsalować publiczną betę ipadOS 15, iPadOS 15 beta 1 publiczna, iOS 15 beta 1 publiczna, Instrukcja, instalacja publicznej bety iOS 15  Kilka minut temu, Apple udostępniło pierwsze publiczne bety nowych systemów, więc przygotowaliśmy wpis z którego dowiecie się jak zainstalować publiczną betę  iOS 15 lub iPadOS 15. iOS15 11

Jak zainstalować publiczną betę iOS 15 / iPadOS 15

Kilka minut temu, Apple udostępniło pierwsze publiczne bety nowych systemów, więc przygotowaliśmy wpis z którego dowiecie się jak zainstalować publiczną betę  iOS 15 lub iPadOS 15.

Proces jest dość prosty, nie wymaga żadnego dodawania do płatnych kont deweloperskich, więc nie powinniście mieć z tym problemów.

Jak zainstalować publiczną betę iOS 15 / iPadOS 15 poradniki, ciekawostki jak zainstalować publiczną betę iOS 15, jak izantsalować publiczną betę ipadOS 15, iPadOS 15 beta 1 publiczna, iOS 15 beta 1 publiczna, Instrukcja, instalacja publicznej bety iOS 15  Kilka minut temu, Apple udostępniło pierwsze publiczne bety nowych systemów, więc przygotowaliśmy wpis z którego dowiecie się jak zainstalować publiczną betę  iOS 15 lub iPadOS 15. iOS15 10 1

Publiczna beta iOS 15 / iPadOS 15 – instalacja

Pierwszą rzeczą jaką należy zrobić jest oczywiście zalogowanie się za pomocą Apple ID na stronie beta.apple.com. Proces jest całkowicie darmowy. Gdy to zrobicie wystarczy wybrać odpowiedni system i pobrać profil, a następnie zainstalować go w iUrządzeniu. Aby to zrobić należy udać się do Ustawień w iPhone, iPad i całkiem u góry pod menu iCloud powinno dostępne być nowe pole z pobranym profilem. Wchodzimy tam i zainstalujemy pobrany profil. Teraz już wyłączamy i włączamy telefon lub tablet i gotowe. Aktualizacja do iOS 15 powinna pojawić się w Ustawienia – Ogólne – Uaktualnienia.

Nowości w iOS15 i iPadOS15 o których musisz wiedzieć

 

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry