Jak zainstalować system iPadOS 14.5 RC / iOS 14.5 RC - instrukcja krok po kroku polecane, ciekawostki unstrukcja, krok po kroku, jak zainstalowac iPadOS 14.5 rc, Jak zainstalować iPadOS 14.5, jak zainstalowac iOS 14.5 RC, Jak zainstalować iOS 14.5, jak zainstalować, iPhone, iPad, iOS 14.5 Golden Master, iOS 14.5 GM, Apple  Jeśli nie chcesz czekać do oficjalnej premiery systemów iOS 14.5 i iPadOS 14.5, to już dziś możesz na swoje urządzenie wgrać najprawdopodobniej finalną wersję najnowszych systemów. Jak tego dokonać? iOS14.5 3

Jak zainstalować system iPadOS 14.5 RC / iOS 14.5 RC – instrukcja krok po kroku

Jeśli nie chcesz czekać do oficjalnej premiery systemów iOS 14.5 i iPadOS 14.5, to już dziś możesz na swoje urządzenie wgrać najprawdopodobniej finalną wersję najnowszych systemów. Jak tego dokonać?

Na początek trzeba wspomnieć o tym, że do instalacji zarówno systemu iOS 14.5 jak i iPadOS 14.5 w wersji Release Candidate (dawne Golden Master) nie trzeba mieć konta deweloperskiego.

Jak zainstalować system iPadOS 14.5 RC / iOS 14.5 RC - instrukcja krok po kroku polecane, ciekawostki unstrukcja, krok po kroku, jak zainstalowac iPadOS 14.5 rc, Jak zainstalować iPadOS 14.5, jak zainstalowac iOS 14.5 RC, Jak zainstalować iOS 14.5, jak zainstalować, iPhone, iPad, iOS 14.5 Golden Master, iOS 14.5 GM, Apple  Jeśli nie chcesz czekać do oficjalnej premiery systemów iOS 14.5 i iPadOS 14.5, to już dziś możesz na swoje urządzenie wgrać najprawdopodobniej finalną wersję najnowszych systemów. Jak tego dokonać? iOS14.5 2

Jeżeli posiadacie, któreś z kompatybilnych z iOS 14.5 / iPadOS 14.5 urządzeń i chcecie już dziś sprawdzić najprawdopodobniej ostateczną wersję oprogramowania, to poniżej opiszemy Wam jak tego dokonać. Pamiętajcie, aby na wszelki wypadek przed instalacją zrobić kopię zapasową Waszego urządzenia.

Jak zainstalować iPadOS 14.5 | iOS 14.5 RC

  • Odinstaluj wszystkie profile deweloperskie o ile masz takowe w swoim iPhone / iPad
  • Kliknij tutaj a następnie ?pobierz? przy wersji systemu iOS 14.5 / iPadOS 14.5 i zainstaluj odpowiedni profil
  • Wejdź w Ustawienia i dokończ instalację profilu
  • Uruchom iPhone / iPad ponownie
  • Wejdź w Ustawienia ? Ogólne ? Uaktualnienia
  • Ściągnij oprogramowanie i ciesz się działającą najnowszą wersją systemu

Po odpowiednio przeprowadzonej aktualizacji Wasze urządzenie będzie działać na najnowszej wersji iPadOS i iOS. Jeśli chodzi o nowości i listę zmian to znajdziecie ją poniżej.

Finalne wersje mają zostać udostępnione wszystkim użytkownikom w przyszłym tygodniu.

Pamiętajcie, że wszystkie czynności robicie na własną odpowiedzialność.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry